Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Ani v létě nezapomínejte na své rty!

Věříme, že pro každou ženu je péče o rty velmi důležitá především v zimě, ale také v létě má péče o rty své podstatné místo. V letních měsících se rozhodně nemusíte držet jen při zdi, naopak extravagance je na místě. Zapomeňte na lesky, letos v létě platí barvy, barvy a zase barvy. Paleta je opravdu široká zlatých třpytek až po matné odstíny.

V létě mnoho žen volí spíše jednoduchý makeup, který nezatěžuje obličej, proto je skvělou pomocnicí jakákoliv rtěnka. Ta skvěle zvýrazní a rozzáří váš obličej. Navíc vám pomůže odpoutat pozornost od případných nedokonalostí, jako jsou kruhy pod očima nebo kvetoucí pupínky. Klasická červená je prostě in, ale chce to také něco jiného.

Zlatá letní vlna

Rtěnka plná zlatých třpytek, čistě zlatá i mnoho dalších odstínů zlaté jsou skvělou variantou pro letní party. Zlatou rtěnku také můžete najít u mnoha módních návrhářů a módních domů. Skvělou kombinací je s nahým líčením na den a na večer ji stačí doplnit černou linkou nebo kouřovými stíny. Zlatou doporučujeme pouze pro ženy, které mají dokonale bílé zuby, protože zlatá na vaše zuby bude házet žluté odlesky.

Necítíte se na čistě zlatou?

Pakliže nemáte odvahu k použití zlaté rtěnce, pak můžete zvolit rtěnky se zlatými pigmenty nebo odlesky. Velmi příjemné jsou světlé rtěnky v barvách od nude po oranžovou. Zvolit ale mžete prakticky jakoukoli barvu.

Ani červená není úplně pasé

Jestliže zvolíte rtěnky s odstíny burgundského červeného, rozhodně nešlápnete vedle. Skvěle se hodí k denimu i zlatým šatům. Rozhodně při volbě takové rtěnky nezapomeňte na konturku, která udrží rtěnku na rtech. Jste blondýnka, pak je právě rtěnka v odstínech burgundy výbornou volbou.

Matná je in

Matná je in také v létě. Vyzkoušejte matnou třeba v neobvyklých barvách jako je fialová, fuchsiová nebo oranžová, budou dokonale ladit s opálenou pletí. Pokud chcete opravdu zaujmout, pak zvolte různé odstíny rtěnky a konturovací tužky.

Odstíny skin

Barva kůže je velmi jednoduchá a čistá. Jestliže se chystáte k barevnému nebo jinak výraznému líčení očí, pak rozhodně neuděláte chybu, pokud si rty namalujete jemně béžovou nebo narůžovělou rtěnkou. Vaše oči tak dostanou přednost a přitom budete vypadat velmi přirozeně.

Krásné rty s přírodní rtěnkou

Dopřejte svým rtům luxus přírodní kosmetiky LIQUIDFLORA, jejíž rtěnky a konturovací tužky na rty, které mají organické (bio) složení a obsahující kvalitní, za studena lisované oleje v bio kvalitě. Vybírat si můžete z mnoha krásných barev, které doplní váš makeup po celý rok. Nakupujte z pohodlí vašeho domova v e-shopu Tendenceesence.cz.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat