Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Konturovací tužky na rty LIQUIDFLORA

bio konturovací tužky na rty

Konturovací tužka dokáže zvýraznit tvar vašich rtů a zabránit rtěnce v rozpíjení. Stejně jako u rtěnky, i při výběru konturovací tužky na rty byste neměli šetřit. Vždyť i ji budete nejspíš olizovat a jíst. Proto jsou čistě přírodní konturovací tužky tím pravým řešením, pokud vám záleží na tom, jaké látky se vám dostávají do těla.

Pokud se to s konturovací tužkou umí, nalíčení rtů je daleko preciznější, vypadá profesionálněji a déle vydrží. Naopak špatná práce s konturou dokáže nadělat více škody než užitku. Barvu konturovací tužky na denní nošení byste měli volit podle odstínu svých rtů. S její pomocí můžete rty opticky zvětšit a udrží hezký tvar úst, i když se vám rtěnka přes den smaže. Tužka v neutrální barvě můžete používat i v kombinaci se světlými lesky.

Další možností je pořídit si konturovací tužku přímo k barvě své oblíbené rtěnky. V takovém případě by se měla tužka s rtěnkou co nejlépe barevně shodovat. Určitě byste měli používat konturovací tužku k rudé rtěnce nebo jiným tmavým rtěnkám, které si precizní orámování skutečně žádají.

Konturovací tužky

konturovací tužka na rty LIP DEFINER LIQUIDFLORA
Cena s DPH270 Kč

Bio konturovací tužka na rty LIP DEFINER LIQUIDFLORA

Přírodní konturovací tužka na rty LIP DEFINER LIQUIDFLORA s mandlovým a sezamovým olejem a vitamínem E. Dostupná v 6 odstínech.

Cena s DPH270 Kč

Detail zboží

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat