Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Korektory LIQUIDFLORA

korektor rozjasňovač

Trpíte-li na kruhy pod očima, rozšířené žilky v obličeji, nebo vaše pleť není ve všech směrech dokonalá, pak jistě využijete rozjasňující hydratační korektor.

Trpíte-li na otoky, použijte před líčením oční séra s chladivým efektem, která pomáhají ke zklidnění a otok zmírní. Před samotným líčením naneste pod oči výživný oční krém, zlehka ho vklepejte a dejte mu chvíli, aby se vsáknul.

Důležité je zvolit správný odstín korektoru. Pokud použijete špatný odstín, kruhy tím naopak zdůrazníte. Jsou-li vaše kruhy pod očima hodně tmavé, sytě modré až fialové, je třeba jejich barvu zneutralizovat. Toho docílíte tak, že ji přebijete protikladnou barvou – v tomto případě korektorem v žlutém či broskvovém tónu. Tmavé typy, které trápí tmavě hnědé až černé pigmentové kruhy, by měly zvolit korektor spíše do oranžova.

Korektor naneste především do nejtmavších míst, tedy do vnitřního koutku oka, a odsud ho pak rozetřete do ztracena směrem k vnějšímu koutku.

Korektory

bio korektor skin defense liquidflora
Cena s DPH432 Kč

Bio korektor HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA

Přírodní korektor SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA s kyselinou hyaluronovou a olivovým olejem. Dostupný ve 3 odstínech.

Cena s DPH432 Kč

Detail zboží

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat