Echo Template

602-500-147 |

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Make up LIQUIDFLORA

makeup

Předpokladem dokonalého líčení je barevně sjednocená pleť bez viditelných chyb. Kvalitní makeup vám umožní toho snadno dosáhnout.

Na make upu se nevyplatí šetřit. Je tím prvním, co si po hydratačním krému aplikujete na pleť. Ten opravdu kvalitní make-up neucpává póry, vyživuje pleť, dodává jí potřebnou hydrataci a chrání pokožku před sluncem, mrazem a větrem. Pleť díky make upu působí zářivým dojmem, je sjednocená a nepůsobí unaveně.

V sortimentu italské přírodní dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA najdete dva typy makeupu - tekutý a tuhý minerální make up.

Tuhý kompaktní minerální make up překryje všechny nedostatky pleti. Za sucha působí jako pudr, a pokud navlhčíte houbičku rozetřete jej, funguje jako klasický tekutý make up. Minerální make upy dopřávají pleti výhod přírodních minerálů. Minerální pudry jsou vhodné pro citlivou a problematickou plet. Nezvýrazňují vrásky a nezakrývají rysy obličeje.

Tekutý make up se používá pro minimalistické přirozené nalíčení, protože kryje málo nebo jen středně. Zároveň hydratuje suchou pleť nebo zmatňuje tu mastnou. Stejně jako kompaktní minerální make up chrání před nečistotami z ovzduší a slunečním zářením.

Nemáte s používáním make upu zkušenosti? Pak vám doporučujeme přečíst si, jak správně nanášet makeup, aby vám na obličeji nevznikla nevzhledná maska.

Make up

bio kompaktní tvářenka skin defense liquidflora
Prodejní cena729 Kč

Bio tekutý makeup AGE DEFENSE LIQUIDFLORA

Přírodní tekutý makeup AGE DEFENSE LIQUIDFLORA s výtažkem z protěže alpské a blahodárnými za studen lisovanými oleji. Dostupný v 6 odstínech.

Prodejní cena729 Kč

Detail zboží

bio kompaktní makeup hydrating defense liquidflora
Prodejní cena729 Kč

Bio kompaktní minerální makeup HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA

Přírodní kompaktní minerální makeup HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA s výtažkem z aloe vera, kyselinou hyaluronovou, vitamínem E a vyživujícími, za studena lisovanými, oleji. Dostupný v 6 odstínech.

Prodejní cena729 Kč

Detail zboží

náplň pro bio kompaktní makeup hydrating defense liquidflora
Prodejní cena486 Kč

Náplň pro bio kompaktní minerální makeup HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA

Náplň pro přírodní kompaktní minerální makeup HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA s výtažkem z aloe vera, vitamínem E a vyživujícími za studena lisovanými oleji. Dostupná v 6 odstínech.

Prodejní cena486 Kč

Detail zboží

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat