Echo Template

602-500-147 |

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

PDFTisk

Bio řasenka HIGH DEFINITION LASHES

Přírodní řasenka HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA - řasenka bez chemie se sytou a přírozenou barvou. Varianty: černá, hnědá, tmavě modrá.
Array
Základní cena469 Kč
Prodejní cena567 Kč
Popis

BIO ŘASENKA HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA

Přírodní řasenka HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA nabízí nádherně sytou a přitom přirozenou barvu, díky které dosáhnete svůdného a přitom přirozeného vzhledu vašich řas.

Obsahuje přírodní komplex vyživující řasy a technologii echinacea meristem hyalobiuronicTM.

Díky této unikátní řasence dosáhnete dokonalého oddělení jednotlivých řas, jejich zahuštění a prodloužení, a zároveň dokonalou ochranu a výživu.

Tato vynikající ošetřující řasenka je dostupná ve třech odstínech:

odstíny bio řasenky high definition

Sytě černá - pro větší zdůraznění tvaru vašich očí a prohloubení pohledu.

Hnědá - pro ženy se světlými řasami, které chtějí přirozený vzhled.

Tmavě modrá - hluboká modř pro zářivý a sex pohled.

Certifikáty

netestováno na zvířatech neobsahuje složky živočišného původu icea bio složení

 

Tajemství složení - Příroda a technologie


PŘÍRODNÍ KOMPLEX PRO OBNOVU ŘAS: vzácná kombinace bambuckého másla, jojobového oleje, glycerinu kombinovaného s inovativní rostlinnou substancí odvozenou z ricínového oleje. Tyto ochranné a pečující složky obnovují a revitalizují řasy, aby byly silnější, jemnější a lesklejší.

ECHINACEA MERISTEM HYALOBIURONIC TECHNOLOGY™: substance poslední generace derivovaná z rostlinného pletiva pro jeho známé působení na obnovu buněk, protizánětlivé působení a obsah antioxidantů. Tato látka, získaná z poupat Echinacey Angustifolia, je nositelem hydrolizovaných glycosaminoglykanů, a představuje nejpokročilejší technologii ve fytokosmetickém výzkumu, založeném na tzv. rostlinném pletivu (meristému). To hraje důležitou stimulující roli při syntéze keratinu.

Složení

Aktivní ingredience: Organic hydrolat Clary Sage, Organic plant Glycerin (Palm free), Organic Cold-pressed Virgin Jojoba Oil, Organic Shea Butter, Heptyl Undecylenate (castor oil), extract of Echinacea Angustifolia and Glycosaminoglycans.
Působící složky: Unsaponifiables, Fatty Acids, Essential Fatty Acids (Vitamin F), Phytosterols, Vitamins A, E, Phenylpropanoids, Hyalobiuronic acid.

bio řasenka high definition

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat