Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

BIO řasenky LIQUIDFLORA

řasenky liquidflora

Málokteré z nás byly naděleny od přírody dokonalé tmavé a husté řasy, které už nepotřebují nijak zvýraznit. I když možná nepoužíváte každý den oční stíny a tužku na oči, bez řasenky se možná neobejdete. Nemusíte mít ani příliš citlivé oči, abyste si mohla dopřát opravdu kvalitní hypoalergenní řasenku. Vždyť jde nejen o vaše pohodlí, ale také o zdraví vašich očí. Díky dobré řasence se vám za pár minutek podaří dokonale prodloužit a zahustit řasy.

Chcete, aby vám řasenka vydržela déle? Pak kartáčkem v pouzdře nikdy nepumpujte, protože tím vháníte dovnitř vzduch, který řasenku vysušuje. Při samotném líčení postupujte tak, že kartáček přiložíte těsně ke kořínkům řas horního víčka a otáčivým pohybem lehce nadzvedáváte řasy a kartáčkem pročesáváte řasy směrem nahoru. Dávejte pozor, aby se řasy neslepovaly. Tento postup opakujte, dokud nedocílíte požadované intenzity. Na závěr zvýrazněte i spodní řasy. Trendem je konečky řas nalíčit barevně, např. modře dle barvy očí.

Řasenku byste měli uchovávat na chladnějším stinném místě, nevystavovat ji slunci, v koupelně, kde je vyšší vlhkost vzduchu nebo poblíž topení. Trvanlivost řasenky je max. půl roku. Po této době byste ji měli vyhodit.

Řasenky

řasenka HIGH DEFINITION LASHES - ODSTÍN 01 BLACK
Cena s DPH567 Kč

Bio řasenka HIGH DEFINITION LASHES

Přírodní řasenka HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA - řasenka bez chemie se sytou a přírozenou barvou. Varianty: černá, hnědá, tmavě modrá.

Cena s DPH567 Kč

Detail zboží

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat