Echo Template

602-500-147 |

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rtěnky LIQUIDFLORA

rtěnky

Rtěnku používaly už ženy ve starověké Mezopotámii či Egyptě a v průběhu dějin si ji oblíbili i někteří muži. Vzhledem k tomu, že rty používáme při jídle, měli bychom více než u jiného typu make upu dbát na její složení. Vždyť to, co si nanesete na rty ve rtěnce, pak během dne sníte s jídlem, nebo pouhým olizováním rtů.

Chcete-li mít opravdu krásné, štavnaté rty, zvykněte si při každodenní péči o pleť rovnou aplikovat vrstvu vysoce hydratačního balzámu na rty, a tak zamezí jejímu nepříjemnému a nevzhlednému olupovaní a praskání.

Při líčení rtů nejprve vykreslete kontury rtů konturovací tužkou na rty. Ta upraví tvar pusy a zabrání barvě se usadit v drobných vráskách kolem úst. Samotnou rtěnku můžete aplikovat rovnou nebo pomocí štětečku jako vizážisté. Poté rty obtiskněte do hladkého papírového ubrousku a naneste druhou vrstvu. Dosáhnete tak dlouhotrvajícího účinku a matné textury.

Rtěnky

bio rtěnka hydrating defense liquidflora
Prodejní cena499 Kč

Bio rtěnka HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA

Přírodní rtěnka HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA s kyselinou hyaluronovou. Dostupná v 15 odstínech.

Prodejní cena499 Kč

Detail zboží

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat