Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Bio dekorativní kosmetika Liquidflora

V posledních několika letech se stále častěji obracíme k přírodě, kterou jsme dlouhá léta zanedbávali. Chceme z ní získat to nejlepší a na druhou stranu jí chceme i méně škodit a více pomáhat. Každá žena, která chce být krásná a také chce přispět svou účastí na ekologii jistě ocení přírodní dekorativní kosmetiku Liquidflora.

Výrobce kosmetiky Liquidflora se nebojí inovativních vědeckých oborů (kosmetogenomika, glykobiologie), které využívá. Díky tomu vznikla řada technologicky vyspělého organického makeupu, který obsahuje účinné přírodní látky.

Jaké účinné látky jsou obsaženy v kosmetice Liquidflora?

  • Fenylpropanoidy
  • Látky, které jsou v přírodě vylučovány poupaty slouží především k ochraně rostliny. Především při řezu, případnému poranění, stresu nebo proti UV záření. Na lidský organismus, potažmo na pokožku působí jako antioxidant a protizánětlivě.

  • Horská protěž
  • Další antioxidant, který blahodárně působí na naši pokožku je horská protěž. Působí proti stárnutí pleti, tak, že snižuje činnost enzymů, způsobující ubývání kolagenu a kyseliny hyaluronové z pokožky. Také podporuje obnovu pokožky a chrání ji před vnějšími vlivy.

  • Echinacea angustifolia - Třapatka úzkolistá
  • U našich babiček i prababiček byla tato květina známá jako léčivka působící proti nachlazení. V přírodní dekorativní kosmetice Liquidflora působí jako další antioxidant, díky kterému se obnovuje kolagen. Působí také protizánětlivě.

  • Jablečník obecný - Marrubium vulgare
  • Antioxidantů není dost, a proto kosmetika Liquidflora využívá účinky jablečníku obecného, který působí také jako detoxikant.

Letní líčení s bio dekorativní kosmetikou Liquidflora

Stejně jako se staráte o svou pleť v zimě, i v létě potřebuje kvalitní kosmetiku a péči. Slunce, které vaši pleť vysouší, může napáchat velké trable. Díky naší kosmetice dodáte své pleti dostatek výživy a navíc budete krásná.

Letní makeup by měl být střídmý, platí pro něho čím méně, tím lépe. V létě je pokožka přirozeně snědá od sluníčka, a proto stačí jen sjednotit její barvu, zvýraznit tváře růží a zafixovat celek lehkou vrstvičkou pudru. Jemně zvýrazněné oči dodají dramatičnost a přirozená barva rtů vykouzlí celkový zdraví vzhled.

Pořiďte si kvalitní dekorativní kosmetiku, která vám pomůže při rychlém každodenním líčení

Přírodní dekorativní kosmetika značky LIQUIDFLORA neobsahuje žádné živočišné složky, nebyla testována na zvířatech a je zcela bez konzervantů. Navíc v jejím složení najdete řadu prospěšných přírodních olejů, vosků a minerálních pigmentů v bio kvalitě.

Kompletní nabídku dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA naleznete v našem internetovém obchodě tendenceesence.cz.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat