Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Dekorativní kosmetika je potřeba kvalitně odlíčit každý den

I přesto, že používáte kvalitní dekorativní kosmetiku, jakou je bezpochyby také dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA, je velice důležité o pleť pečovat. Váš obličej je přes den sice chráněn makeupem, ale v průběhu dne se na něj usazují nečistoty. Proto je správné každý večer vaši pleť očistit a nechat ji odpočinout. Pleť vám to mnohonásobně vrátí. Makeup na obličeji do postele nikdy nepatří.

Co by mělo patřit do vašeho kosmetického odličovacího balíčku?

Základem je voda a odličovací mléko, vhodné oční odličovadlo, pleťová voda. Při používání pleťového mléka navlhčete kosmetické tamponky vlažnou vodou, vyždímejte je a poté na ně naneste mléko na odličování.

Obličej očistěte jemnými krouživými tahy. První lokalitou, kde začnete, je čelo. To očistěte vodorovně od středu čela k jeho krajům. Malými krouživými pohyby postupujte směrem k okolí očí a nosu. I u nosu postupujte stejně jako na čele, tedy od jeho středu k okraji tváří.

Oči jsou samostatnou jednotkou. Položte dva odličovací tampony, které si před tím navlhčíte do odličovače, na oči. Nechte odličovač působit a poté setřete maskaru a oční stíny, tento postup opakujte, dokud nejsou vaše oči čisté.

Po očištění pleti jako finále použijte pleťovou vodu, která je vhodná pro váš typ pleti. Pleťovým vodám s alkoholem se vyhněte, pokud máte mastnou pleť. Můžete ji zvolit, ale není to úplně vhodná varianta. Alkohol pleť zbytečně vysušuje a není vhodný ani pro oblast očí, které jsou nejcitlivější. Nakonec naneste noční krém, který vyživí vaši pleť a dostatečně ji hydratuje.

Několik dalších rad k odličování

  • Odličujte se také ráno
  • Také po spánku je vhodné pleť odlíčit. To není tak intenzivní jako večerní odlíčení, ale i to je důležité.

  • Mycí pěnivé pěny
  • Vhodné jsou pro smíšenou nebo mastnou pleť.

  • Micelární voda
  • Micelární voda je vhodná pro ty z vás, které spěchají, jsou universálním čistícím pleťovým prostředkem.

  • Vatové tampony
  • Vatové tamponky jsou indikátorem čistoty vašeho obličeje. Proto je často při odličování vyměňujte až do doby než budou čisté.

Odličování kvalitní dekorativní kosmetiky

Dopřejte svému obličeji kvalitní bio dekorativní kosmetiku. Dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA přináší hypoalergenní přípravky bez nebezpečných chemických přísad. Navíc tato kosmetika neobsahuje žádné živočišné složky, není testována na zvířatech a neobsahuje konzervanty. Je tedy vhodná i pro ženy, které trpí alergií na tyto látky.

Dopřejte sobě i svým blízkým kvalitní dekorativní kosmetiku. Kompletní nabídku dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA naleznete v našem internetovém obchodě tendenceesence.cz.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat