Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Dekorativní kosmetika značky LIQUIDFLORA

Chcete být nejen krásná, ale také zdravá? Pak je důležité přemýšlet nejen nad správnou stravou, ale také nad dekorativní kosmetikou, kterou používáte a díky které se do vašeho těla může dostávat mnoho chemických látek. Ty pak v našem těle mohou způsobovat pořádnou neplechu, jako je zánět očí, ekzém v obličeji a mnoho dalších nepříjemností.
Bio dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA italského výrobce je ideální variantou vhodné dekorativní kosmetiky. Pomůže vám nejen při zkrášlování, ale také pomocí této kosmetiky do svého těla vpravíte mnoho vitamínů, jako je A, D, E nebo F, vaše pleť bude vypnutá a hydratovaná díky mnoha přírodním látek, jako je kyselina hyaluronová, přírodní lisované oleje (mandlový, meruňkový, kokosový nebo avokádový…), také obsahuje výtažky z heřmánku, který regeneruje a léčí. Vaše pleť bude vypadat zdravě a mladistvě.

Dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA doporučujeme všem ženám, které si chtějí být jisté, že do svého těla nepouští žádné chemické ani konzervační látky, které u mnoha žen způsobují alergické reakce. Stejně tak neobsahuje ani živočišné látky.

Sortiment dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA

 • Makeupy, pudry a tvářenky
 • Každá žena by měla ve svém kosmetickém balíčku mít makeup s nejvyšší kvalitou. LIQUIDFLORA nabízí dvě varianty makeupů. První z nich je tekutý makeup BIO TEKUTÝ MAKE UP AGE DEFENSE LIQUIDFLORA, který doporučujeme mladším ženám a dívkám. Tím druhým je kompaktní minerální makeup Bio kompaktní minerální makeup HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA doporučovaný ženám se zralejší pletí. Oba dodáváme v 6 přirozených odstínech.

  Rysy vaší tváře dokonale zvýrazní tvářenka Bio kompaktní tvářenka SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Vybrat si ji můžete z 5 přirozených odstínů, dle typu vaší pleti.

  Aby váš makeup byl opravdu dokonalý je vhodné zafixovat minerálním pudrem BIO KOMPAKTNÍ PUDR SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA a jestliže chcete vypadat opáleně nebo své opálení prohloubit použijte bronzer SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA.

 • Řasenky, stíny a tužky na oči
 • Branou do vaší duše jsou oči. Hluboký pohled získáte díky dekorativní kosmetice LIQUIDFLORA na oči. Řasenka je základním líčidlem, které by nemělo chybět u žádné ženy. Stačí pár tahy štětečkem bio řasenky Bio řasenka HIGH DEFINITION LASHES a vypadáte dokonale. Oční stíny si můžete vybrat jak pro denní tak i večerní líčení. Tvar svých očí zvýrazníte pomocí očních linek Bio tužka na oči EYE DEFINER LIQUIDFLORA.

 • Rtěnky a konturovací tužky
 • Prahnete po dokonalých rtech? Pak si pořiďte rtěnku Bio rtěnka HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA, která obsahuje přírodní oleje. Na výběr máte 15 krásných odstínů. K úplné dokonalosti vám pomůže konturovací tužka. Díky ní se vaše rtěnka nebude rozpíjet.

 • Štětce a příslušenství
 • Pro aplikaci makeupu, růže, bronzeru i očních stínů vám pomohou štětce a aplikátory, které jsou k dostání v našem internetové obchodě.

Kde pořídit přírodní dekorativní kosmetiku a příslušenství LIQUIDFLORA?

Dekorativní kosmetiku a příslušenství naleznete v našem e-shopu tendenceesence.cz. U mnoha našich kosmetických přípravků již nemusíte kupovat nová balení, ale stačí si pořídit náhradní náplně. Šetříte tak nejen své peníze, ale také přírodu. Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu italská dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat