Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Dokonalé líčení na ples, večírek nebo slavnostní večeři

Nejen ples, ale také party nebo slavnostní večeře si žádají dokonalé večerní nalíčení. Plesová sezóna se pomalu rozjíždí a nás ženy čekají příjemné „starosti“, jak se nalíčíme a oblékneme. Na alespoň malou chvíli ze sebe chceme každá udělat princeznu nebo královnu a cítit se krásně, sexy a žensky.

Nejen módní outfit je v tomto případě důležitý. Důležitou součástí celé plesové vizáže je také správný a dokonalý makeup. A jak tedy na něj?

Významným pomocníkem budou kvalitní štětce

Večerní líčení nám dovoluje se trochu víc odvázat, oproti klasickému dennímu líčení. Nicméně u některých tipů žen, které jsou spíše přírodnější, i méně může znamenat více.
Hlavním kritériem pro dokonalý makeup je kvalitní štětec. A co je vlastně kvalitní štětec? Kvalitní štětec je vyroben z přírodních vlasů, ty totiž zcela minimálně vypadávají a nenechávají na obličeji nevzhledné čárky po umělém vlasu. Jestliže chcete své štětce zachovat jako nové, je důležité o ně pečovat. Pokud štětce používáte každý den, je vhodné je čistit minimálně jedenkrát týdně teplou vodou, vlasovým šamponem nebo jemným mýdlem.

Večerní makeup

Makeup nenanášejte prsty, ale štětcem, který makeup dokonale rozetře. Použijte podkladovou bázi, která ochrání vaši pokožku a podpoří trvanlivost vašeho makeupu. Makeup volte dle typu vaší pleti. Minerální nebo tekutý makeup bude vyhovovat různým ženám. Základ tedy máme. Sjednocenou a mladistvě vyhlížející pleť.

Zdravíčka pomocí tvářenky

Barev se rozhodně neobávejte. Výrazné nebo hrubější rysy obličeje zjemníte světlým pudrem. Sytá barva tvářenky vám naopak pomůže vyzdvihnout detail lícních kostí a křivek obličeje. Jestliže nanesete nad lícní kosti růžový odstín, docílíte mladistvého vzhledu.

Oči a rty

Než si začnete líčit oči, naneste si podkladový pudr na spodní víčka. Ochráníte tak svůj makeup před přebytky očních stínů, které vám mohou spadnout při líčení. Po aplikacích stínů oklepete přebytky štětcem a je to. Opět to chce kvalitní štětec, který vám pomůže vytvořit dokonalé líčení očí. Se stíny dokážete vytvořit mnoho, ale stále vede líčení s kouřovým efektem.

Použitím bezbarvého balzámu na rty docílíte jejich optického zvětšení. Pomocí dvou barev rtěnky také získáte plnější rty. Světlejší barvou vytvořte na rtech „srdíčko“ a tmavší pak aplikujte do stran. Pozor však, máte-li výrazně nalíčené oči, již nepoužívejte příliš barev na rty a naopak.

Kvalitní štětce i kosmetika na večerní líčení

Kvalitní štětce i přírodní dekorativní kosmetiku značky LIQUIDFLORA, která neobsahuje žádné živočišné složky a nebyla testována na zvířatech, naleznete v našem internetovém obchodě Tendenceesence.cz. Kosmetika je navíc zcela bez konzervantů. Navíc v jejím složení najdete řadu prospěšných přírodních olejů a vosků i minerálních pigmentů v bio kvalitě.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat