Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Dokonalé líčení na svatého Valentýna

Jak jistě víte, v únoru je jeden z nejvíce oslavovaných svátků lásky na světě. Každá z nás chce být pro svého prince neodolatelnou. V takovém případě nesmíte nic podcenit. Správný make-up vám dodá sebevědomí a sexappeal. Jestliže chcete něco méně stereotypního, jako jsou hnědé kouřové oční stíny a k tomu červená nebo růžová rtěnka, pak právě po vás máme několik rad, jak získat nevšední make-up. Nikde není psáno, že valentýnské líčení musí být jen jemné a růžové.

Netradiční valentýnský look

Základem je jako vždy kvalitní podklad pod make-up, který vám pomůže vyhladit drobné vrásky, sjednotí vaši plet a jemně ji promastí, aby následně nanášený make-up nežmolkovatěl. K nanášení make-upu použijte štětec, například kosmetický štětec na tekutý make-up LIQUIDFLORA, a svůj oblíbený odstín make-upu. Na tom není nic nového ani zvláštního. Prostě klasika.

K zafixování make-upu použijte kvalitní pudr jako je přírodní kompaktní pudr SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA s bambuckým máslem, který si můžete pořídit ve 4 přirozených odstínech.

V případě, že chcete, aby vaše tvářenka vydržela opravdu celý večer, doporučujeme ji nanést ještě před pudrem. Zajistíte si tak větší kompaktnost a přirozenější vzhled. Zdravíčka jsou velmi důležitá a dodají vašemu obličeji přirozeně zdravou barvu. Navíc vhodným použitím váš obličej zeštíhlí.

Jestliže chcete docílit netradičního vzhledu, použijte oční stíny, které běžně nepoužíváte. V naší nabídce bio očních stínů naleznete velké množství neobvyklých barev jako je tmavě modrá, zelená nebo temně fialová. Kompaktní minerální oční stíny SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA mají 100% přírodní složení a jsou dostupné v 11 odstínech. Vhodnou kombinací těchto stínů docílíte kouřového líčení během několika minut.

Pokud chcete dosáhnout výrazného líčení, rozhodně použijte kouřové líčení s tmavými odstíny. Naopak jestliže se chcete proměnit v romantickou duši, doporučujeme volit jemné světlé tóny. Líčení zvolte takové, které běžně nenosíte. Váš partner si této změny jistě všimne a vy jej tak zaujmete.

Líčení očí dolaďte dle potřeby tužkou na oči a kvalitní bio řasenkou, jako je přírodní řasenka HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA, která neobsahuje chemické látky a přesto má sytou a přirozenou barvu.

V případě, že jste se rozhodla pro výrazné líčení očí, doporučujeme použít přirozený odstín vašich rtů. Naopak u jemnějšího líčení očí zvolte tmavší odstín rtěnky, jako je rudá nebo temně růžová. Rty doporučujeme orámovat konturovací tužkou. Díky tomu se nebude vaše rtěnka rozpíjet.

Kde si můžete pořídit přírodní dekorativní kosmetiku a kosmetické štětce LIQUIDFLORA?

Dekorativní kosmetiku a příslušenství naleznete v našem eshopu Tendenceesence.cz. U mnoha našich kosmetických přípravků již nemusíte kupovat nové balení, ale stačí si pořídit náhradní náplně. Šetříte tak nejen své peníze, ale také přírodu. Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu italská dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat