Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Dokonalé přírodní líčení

Každá žena se chce cítit krásná a mladistvá. K tomuto stavu nám dopomáhá mnoho „ingrediencí“. Jednou z těchto přísad je dokonalý makeup, kterému předchází příprava vaší pleti a kvalitní přírodní kosmetika bez chemických látek.

Základem je připravená pleť

K dokonalému makeupu vám s naprostou jistotou pomůže dostatečně hydratovaná pleť, ošetřená hydratačním krémem a podkladovou bází pod makeup. Díky podkladové bázi bude makeup stálejší a bude stačit jen lehce „přepudrovat nos“. Abyste měla pleť opravdu připravenou, doporučujeme použít podkladový korektor Bio korektor HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA, který minimalizuje a zakryje nechtěné kruhy pod očima a skryje také drobné nedostatky vaší pleti. Vybrat si můžete korektor ze tří různých přirozených barev, dle barvy vaší pleti.

Aplikace makeupu

Po hydrataci přichází na řadu aplikace makeupu. Na výběr máte ze dvou druhů makeupů. Jedním z nich je Bio tekutý makeup AGE DEFENSE LIQUIDFLORA, který je vhodné nanášet pomocí kosmetického štětce na tekutý makeup LIQUIDFLORA. Tento makeup je vhodnější pro mladší pleť. Ženám ve zralém věku doporučujeme zvolit makeup Bio kompaktní minerální makeup HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA, který nanášejte houbičkou po celém obličeji a na krku do ztracena. Jakmile vám minerální makeup dojde, nemusíte koupit nutně nový, ale stačí pořídit si náplň pro bio kompaktní minerální makeup HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA, díky němuž ušetříte nejen své finance, ale také přírodu.

Již Marie Terezie věděla, že růž ve tváři dodá do její tváře krásu a mladistvý vzhled. Je správné po aplikaci makeupu zvolit přirozený odstín také pro vaši tvářenku Bio kompaktní tvářenka SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Celý makeup poté zafixujte vhodně zvoleným odstínem Bio kompaktním pudrem SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Makeup díky tomu zůstane po celý den celistvý a bez větší újmy.

Oči, brána do naší duše

Také vaše oči si zaslouží kvalitní dekorativní kosmetiku, která nejen dlouho vydrží, ale také vašim očím přinese něco navíc v podobě vitamínů a přírodních látek. Základem je rozlišit denní a večerní líčení. Jestliže jdeme do práce nebo na odpolední schůzku, nemusíme mít oči nalíčené příliš výrazně. Bohatě postačí zvýraznit řasy řasenkou Bio řasenka HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA , kterou doladíme jemným líčením očí pomocí očních stínů BIO OČNÍ STÍNY SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Tyto oční stíny je vhodné použít také při večerním líčením, avšak použijte více výrazné líčení očí, které doladíte orámováním pomocí tužky na oči BIO TUŽKA NA OČI EYE DEFINER LIQUIDFLORA.

Plné a zdravé rty

Velmi namáhaným orgánem našeho obličeje jsou bezpochyby rty. V zimě i v létě dochází k jejich vysušování a podráždění mrazem i horkem. Je proto důležité je ochránit a dodat jim dostatečné množství živin. K tomuto nám dopomůže Bio rtěnka HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA, kterou si můžete vybrat ze 14 přirozených odstínů.

Přírodní líčení dostupné pro každou ženu

Přírodní dekorativní kosmetika značky LIQUIDFLORA neobsahuje žádné živočišné složky, nebyla testována na zvířatech a je zcela bez konzervantů. Navíc v jejím složení najdete řadu prospěšných přírodních olejů a vosků a minerálních pigmentů v bio kvalitě.

Kompletní nabídku dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA naleznete v našem internetovém obchodě tendenceesence.cz. .

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat