Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Hvězdou vánočního večírku v rudém

Buďte na firemním večírku provokativní, sexy, nadčasová a elegantní zároveň. Naučte se nosit červenou rtěnku a vaše chování i vzhled se změní od základu. Rudé rty přirozeně provokují k touze, smyslnosti a plodnosti.

Jestliže se zaměříme na přehlídková mola, pak v podzimních a zimních kolekcích světoznámých návrhářů nechybí rudá rtěnka. Vlastně se není ani čemu divit.

Červená rtěnka pro každou ženu

Objevit správný odstín červené je jako najít dlouho schovaný poklad. Jestliže se vám podaří najít ten správný odstín, věřte, že jej nebudete nosit jen na vánoční večírky nebo do divadla. Začněte je nosit také v běžném životě a budete se cítit fantasticky.

Zapomeňte na tělový lesk a zažeňte svůj strach z výrazných rtěnek. Využijte faktu, že muži hledí na výrazně nalíčené rty častěji, než na ostatní partie. Budou vás také pozorněji poslouchat.

Věřte nebo ne, ale rudou rtěnku může nosit opravdu každá žena. Nemusíte se vymlouvat na svůj věk, barvu vlasů, pleť nebo příležitost, pro kterou je rtěnka určena. Na kosmetickém trhu je k dispozici celá paleta odstínů rtěnek, ze kterých si lehce vyberete.

Rudou vybírejte podle pleti a zubů

Při výběru hleďte na aktuální odstín pokožky a také barvu vašich zubů. Zuby budou v kombinaci s rudou rtěnkou vypadat vždy bělejší. Pokud vaše zuby nejsou jako filmová hvězda, pak si dejte pozor na odstíny korálové až do oranžova, které zvýrazní nedostatky barvy vašich zubů.

Jestliže jste úplnou začátečnicí v používání červené rtěnky, pak na začátku sáhněte po poloprůsvitné rtěnce. Postupně můžete přidávat na intenzitě než dosáhnete svého oblíbeného odstínu.

Jak správně nalíčit rudé rty

Připravte své rty na líčení rtěnkou. Doporučujeme použít hydrataci na rty, získáte tak vyživení a hydrataci. Poté aplikujte červenou konturovací tužku, například Bio konturovací tužka na rty LIP DEFINER LIQUIDFLORA, kterou orámujte vaše rty. Díky konturovací tužce můžete opravit drobné nedostatky vašich rtů. Poté štětečkem naneste rtěnku. Bio rtěnka HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA je u našich zákaznic velmi oblíbená.

Kde si pořídit červenou rtěnku nejen na vánoční večírek?

Kvalitní a především přírodní dekorativní kosmetiku a nejen rtěnky si pořiďte na našem eshopu Tendenceesence.cz. Jistě vás potěší, že tato italská kosmetika je velmi šetrná, při její výrobě nedochází k testování na zvířatech a je v té nejvyšší bio kvalitě.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat