Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jak používat tvářenku?

Chcete svoje líčení dovést k dokonalosti, ale nevíte si rady s tvářenkou nebo bronzerem? Prozradíme Vám pár triků, které Vás naučí nanášet tvářenku tak, aby výsledný dojem vypadal přirozeně a efektně.

Tvářenka jako doplněk

Při líčení se většina uchyluje jen k základu v podobě makeupu, řasenky a možná lehkého zapudrování. Ovšem doplnit své líčení bronzerem, tvářenkou nebo oční linkou není nic těžkého. Chce to jen trochu cviku, pár zkušebních pokusů a výsledný efekt Vás jistě brzy uspokojí.

Pudrová tvářenka

Pudrová tvářenka je vhodná pro téměř každou pleť. Kompaktní pudrové tvářenky vynikají svojí pevností a zbytečně nepráší. Tvářenku nanášejte na krémový základ. Pudr použijte až na konec. Opatřete si kvalitní štětec na tvářenku, abyste docílily rovnoměrného rozetření. Štětce na tvářenku mají zkosený tvar.

Místo, ze kterého budete vycházet při aplikaci tvářenky, se nachází ve středovém bodě linie mezi střední částí ušního boltce a koustkem úst. Najdete ho také pokud povedete pomyslnou čáru od vnějšího koutku oka směrem dolů a zároveň vodorovnou čáru od spodní hrany nosu. Tam, kde se linie setkají, začnete nanášet tvářenku.

Postupujte pomalu, abyste najednou nenanesly příliš velké množství barvy. Tvářenku nanášejte směrem ven. Kdo má kulatý nebo hranatý obličej, tak bude tvářenku nanášet šikmo vzhůru a tím se obličej zúží. Kdo má štíhlý nebo protáhlý obličej, povede štětec s tvářenkou rovně ke středu ucha.

Na závěr použijte kulatý štětec na pudr a jemně tvářenku zapudrujte. Dosáhnete přirozeného efektu tónování a Vaše líčení bude dokonalé.

Dokonalý makeup

Přirozeného vzhledu docílíte umným nanášením jak bronzeru, tak tvářenky. Přečtěte si, jak nanášet bronzer a vyzkoušejte různé barevné odstíny tvářenky, abyste se nalíčily výrazně, a přesto vypadaly přirozeně a svěže.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat