Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jak připravit pleť na nanášení make-upu?

Patříte mezi ty ženy, pro které je každodenní líčení samozřejmostí nebo se s líčením teprve seznamujete? Je důležité znát základní pravidla, jak připravit svou pleť na nanesení make-upu a také jeho samotná aplikace.

Správnou přípravou pleti a použitím vhodného make-upu docílíte přirozeného vzhledu, váš make-up vydrží déle a vy se tak budete cítit sebevědomě.

Základem je pěstěná pleť

Nic není hned a obzvláště pěstěná pleť. Aby váš make-up vypadal dokonale, je důležité mít správně ošetřovanou pleť, která je především hydratovaná. Proto je základem každodenní péče o vaši pleť.

I kdybyste měla nejdražší make-up na světě, ale vaše pleť nebyla vyživovaná a hydratovaná, nebude schopen zakrýt všechny nedostatky způsobené nedostatečnou péčí. Správným použitím kosmetických přípravků, dle vašeho typu pleti, docílíte výsledného efektu, a to že vaše pleť bude hydratovaná a viditelně vyživená.

Podkladová báze a krém

Make-up nanášíme vždy na čistou pleť, kterou si před tím ošetříme pleťovou vodou a hydratačním krémem. Než začnete aplikovat další kosmetické přípravky, nechte krém několik minut působit.

Následujícím krokem je použití podkladové báze pod make-up. Tato báze sjednotí tón pleti a minimalizuje její nerovnosti. Báze také brání, aby make-up vysušoval pleť a zanášel se do pórů.

Nanesení podkladové báze provádíme krouživým pohybem od středu tváře směrem ven. Ideální je, jestliže bázi i make-up nenanášíte prsty. Za prvé si nezanášíte bakterie do pokožky a za druhé budete mít při použití houbičky nebo štětce na make-up jeho menší spotřebu, a tím vám déle vydrží.

Na kosmetickém trhu naleznete velké množství podkladových bází a jistě si vyberete takovou, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Korektor

Chcete-li minimalizovat kruhy pod očima, rozšířené žilky v obličeji, nebo chcete mít vaši pleť dokonalou, pak určitě použijte přírodní korektorSKIN DEFENSE LIQUIDFLORA s kyselinou hyaluronovou a olivovým olejem, který má rozjasňující a hydratační účinky a k dostání je ve 3 odstínech.

Make-up

K nanášení make-upu doporučujeme používat speciální houbičky nebo štětce. Díky těmto pomůckám nanesete optimální množství make-upu a výsledný efekt je mnohem přirozenější. Mnoho žen v současnosti preferuje nanášení make-upu pomocí houbičky nebo štětce na make-up. Takové líčení umožňuje nanést optimální množství make-upu na pleť a výsledný efekt vypadá přirozeně.

Jako třešničku na dortu poté naneste transparentní pudr, který zafixuje vaše líčení. V našem sortimentu naleznete širokou nabídku tekutých i tuhých Make-up LIQUIDFLORA. Záleží, jaká varianta vám a vaší pleti vyhovuje.

Vyberte si dle svého

Díky naší široké nabídce dekorativní kosmetiky si vybere i ta nejnáročnější žena. Navštivte náš internetový obchod prirodnimakeup.cz a najděte své každodenní pomocníky pro vaši krásu a sebevědomí.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat