Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jak se líčit v letních měsících?

Léto se nezadržitelně blíží a je tedy nejvyšší čas zamyslet se, jak budete pečovat o svou pleť a líčit se. V létě je riziko, že se nám makeup rozteče, protože se potíme více než obvykle. Proto je velmi důležité se starat nejen o to, abyste byla dokonale opálená, ale také o váš makeup. Jak na to?
Poradíme vám pár triků, které vám při letním líčení jistě pomohou. Jestliže vám také záleží na kvalitě vaší dekorativní kosmetiky, pak použijte italskou přírodní kosmetiku LIQUIDFLORA. Svou výrobou nezatěžuje přírodu.

Podklad

Základní péče o pleť je velmi důležitá. Proto použijte hydratační krém či krémový gel, který má vysoký ochranný faktor. Naneste je nejen v oblasti obličeje, ale i na uši, krk a dekolt. Vaše pokožka tak bude připravena na další postup. Dostane od vás maximální ochranu a hydrataci, kterou v létě opravdu potřebuje.

Korekce

Abyste zakryla nechtěné kruhy pod očima, pupínky, nebo zarudnutí pokožky, doporučujeme použít korektor, který lehce přepudrujte. Díky tomu se nebude rozpíjet a zůstane tam kde chcete. Použijte Bio korektor HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA, který obsahuje kyselinou hyaluronovou a olivový olej. Je dostupný ve 3 přírodních odstínech.

Makeup

Pamatujte si, že čím méně makeupu použijete, tím lépe pro své líčení uděláte. Vhodné je používat lehké kompaktní makeupy, jako je například Bio tekutý makeup AGE DEFENSE LIQUIDFLORA, který obsahuje výtažky z protěže alpské a za studena lisované oleje. Vybrat si můžete z 6 odstínů.

Stíny

Pro letní líčení je vhodné používat spíše pudrové oční stíny. Takové stíny naleznete také v nabídce dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA. Bio oční stíny SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA mají 100% přírodní složení, jsou kompaktní a vybrat si můžete z 11 odstínů.

Pudr a tvářenka

Hotový makeup je správné lehce zapudrovat, abyste zamezila jeho rozmazání. Místa, která se vám více potí, přepudrujte o něco více. Pudr nanášejte mírným vklepáním štětcem na hotový makeup. Použijte Bio kompaktní pudr SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA a Bio kompaktní tvářenku SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA.

Rty

Také vaše rty si v létě zaslouží péči, proto je oživte jemnými tóny Bio rtěnky HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA. Ta obsahuje kyselinu hyaluronovou, vaše rty dokonale hydratuje a chrání před škodlivými vlivy.

Pořiďte si dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA

Přírodní dekorativní kosmetika značky LIQUIDFLORA neobsahuje žádné živočišné složky, nebyla testována na zvířatech a je zcela bez konzervantů. Navíc v jejím složení najdete řadu prospěšných přírodních olejů a vosků a minerálních pigmentů v bio kvalitě.

Kompletní nabídku dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA naleznete v našem internetovém obchodě tendenceesence.cz.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat