Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jak se nanáší bronzer?

Chcete začít s bronzerem a nevíte, jak jej správně nanášet, aby plnil svoji funkci? Přečtěte si naše tipy na efektivní nanášení bronzeru.

Efekty bronzeru

S kvalitním bronzerem vykouzlíte na svém obličeji úplné zázraky. Správným nanesením bronzeru totiž docílíte zeštíhlení obličeje nebo dojem opálené pokožky. Snědá pokožka je atraktivnější a většina z nás by byla ráda opálená celý rok. Ale slunění nebo solárium nejsou pro pokožku obličeje zdravé, proto efekt opálení raději docílíme nanesením bronzeru. Existují bronzery v tuhé formě (připomínají tuhé pudry), ale i krémové nebo gelové. My Vám poradíme, jak si počínat s tuhým bronzerem.

Barva bronzeru

Pro získání opálené pokožky nebo dojmu zeštíhlení obličeje vyberte barvu bronzeru o tón až dva tmavší než je Vaše přirozená barva pokožky. Vaším cílem je náznak opálení, ne čokoládová pokožka.

Pro dokonalé použití bronzeru vyberte i kvalitní štětec. Investice se Vám bohatě vrátí konečným výsledkem a snadnou aplikací bronzeru.

Aplikace bronzeru

Bronzer nanášíme pod lícní kosti, na spánky, po hraně spodní čelisti a na horní linii čela. Lehkým poklepáním štětce na bronzer nabereme kýžené množství přípravku, ale ještě jej nenanášíme přímo na obličej. Lehce štětec oklepneme, abychom se vyhnuli přehnanému množství a zbytečně tmavému tónu. Barvu můžeme přidat vždy, ale odebírání je složitější.

Abyste našli tu správnou konturu svého obličeje, vtáhněte lehce tváře a uvidíte vystouplé lícní kosti. Začněte pod ně bronzer aplikovat od místa vnější poloviny oka směrem ke spánku. Krouživými pohyby štětce vmasírujte bronzer do pokožky.

Nyní se změřte na spodní hranu čelisti. Lehkým pohybem naneste bronzer i tam, aby byl efekt zeštíhlení obličeje dokonalý.

Zkoušejte bronzový efekt v kombinaci s rozjasňovači a kvalitním makeupem. Pamatujte, že při líčení je méně vždy více. Pro celkový jednotný dojem zhodnoťte, zda budete odhalovat i dekolt, protože v takovém případě je dobré nanést bronzer i na klíční kosti, dekolt či ramena.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat