Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jak se opravdu dobře odlíčit

Myslíte si, že odličování není nijak těžké? Nebo vám až tak moc nezáleží na tom, zda jste nebo nejste dobře odlíčená? Pozor! Protože čistý obličej je základ, který předurčí, jak rychle bude vaše pokožka v obličeji a oblasti krku stárnout.

Je tedy velice důležité se vhodně o pleť starat. Jestliže si chcete zachovat mladiství a svěží vzhled bez vrásek, potom potřebujete věnovat péči i dostatek času. Kůže v obličeji potřebuje jemnou péči, tedy i v případě odličování. Rozhodujícím faktorem při výběru vhodné odličovací kosmetiky je váš typ pleti.

Odlíčení očí

Začít byste měla u vašich očí. Na odlíčení očí nám poslouží speciální odličovač očí, který kůži kolem očí lehce promastí, tím tak zachová její pružnost a vitalitu. Je dobré sledovat také antiagingové účinky jednotlivých odličovačů. Máte-li zralou pleť, jistě tuto vlastnost odličovacího přípravku oceníte. Kolem očí a na krku je totiž nejvíce rozpoznatelné, jak je pokožka zralá nebo ne.

Odlíčení zbytku obličeje a krku

Po odlíčení očí přejděte na očištění celého obličeje a krku. Vhodné je použít pleťové mléko, olej nebo jiný krémový čistící přípravek, tedy gel, který se promění na pokožce v jemnou pěnu. Efektivně tak odstraníte všechny nečistoty a používat jej mohou jak ženy, tak i muži.

Jak tedy správně odličovat obličej?

Základem jsou tahy od středu obličeje směrem do stran. Používáte-li kosmetické tampónky, je důležité na něj nanést dostatečné množství odličovače či micerální vody, abyste si nedřela kůži na sucho. Jestliže používáte k odlíčení gely nebo jiné emulze, aplikujte je přímo na obličej a krouživými tahy obličej očistěte. Díky tomu bude vaše pleť promasírovaný a jemně stimulovaná.

Tonizace obličeje

Jakmile máte pleť dokonale očištěnou, je důležité ji ještě tonizovat. Díky látkám v toniku se vaše póry uzavřou a kůže se celkově stáhne. Nebudete se tak muset obávat okolních toxinů. Doporučujeme používat tonikum bez obsahu alkoholu, aby nedocházelo k vysušování pokožky a poškození její vrchní vrstvy.

Jako tonikum můžete použít bylinné čaje z kopřiv, heřmánku, měsíčku nebo šípku. Klasicky uvařte bylinný čaj, přidejte k němu několik kapek pomeranče a počkejte až odvar vychladne. Hotovou směsí poté omyjte obličej.

Jakou používat dekorativní kosmetiku

Abyste se o svou pleť starali opravdu dokonale, je důležité používat také vhodnou dekorativní kosmetiku. Takovou dekorativní kosmetikou je přírodní kosmetika LIQUIDFLORA, která je zcela bez chemických přísad čistě z přírodních látek. Tato dekorativní kosmetika také neobsahuje živočišné složky, není testována na zvířatech a je zcela bez konzervantů. Jeho složení je prospěšné řadou přírodních olejů a vosků, včetně minerálních pigmentů v bio kvalitě.

Kde pořídit přírodní dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA?

Všechny dekorativní kosmetické přípravky jsou dostupné v našem internetovém obchodě tendenceesence.cz. Vybrat si můžete z dekorativní kosmetiky na oči, řasy i make-up. Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu přírodní italská kosmetika LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat