Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jak si správně zvolit barvu make-upu?

Jste si jistá, že používáte správný odstín make-upu? Jestliže ano, pak jste šťastnou ženou. Pokud mezi ty šťastné nepatříte, nezoufejte. Máme pro vás několik rad, jak najít právě ten váš odstín. Prvním velmi dobrou radou je, že byste měla používat dva odstíny make-upu, jeden na zimu a jeden na léto.

Jaký je váš podtón?

Jistě jste už někdy slyšela o barevné typologii pleti. Každá z nás má svůj ideální podtón pleti, který nám vytvoří přirozený nádech pleti. Podtón rozlišujeme na teplý a studený.

 • Teplý podtón
 • Tento podtón má zlatavý nádech. Vhodným odstínem make-upu jsou tedy ty, které jsou nažloutlé.

 • Studený podtón
 • Studený podtón pleti je spíše narůžovělý, bledý. Někdy se může objevit i modrý nádech. Ideálním odstínem pro make-up je lehce do šeda.

  Ideální odstín

  Ideální odstín by tedy měl korespondovat s podtónem vaší pleti. Správně zvolený make-up vytvoří na vašem obličeji iluzi dokonalé pleti. Ovšem pozor, vaše okolí by nemělo nabít dojmu, že nějaký make-up máte.

  Ideální barva make-upu je tedy taková, která maximálně koresponduje s barvou vaší pleti. Jestliže zvolíte o nepatrný kousek tmavší, nic se neděje, ale neměl by být patrný rozdíl mezi nalíčenou a nenalíčenou pletí. Volit světlejší odstín make-upu, než je vaše pleť, nedoporučujeme. Žádná z nás nechce vypadat jako gejša.

  Jak tedy vybrat správný odstín?

  Vesměs už víte, jaký odstín vám sluší, zda světlejší, či tmavší varianty. Abyste našla ten opravdu ideální, naneste trochu make-upu na vaši ruku a jemně jej rozetřete. V létě volte hřbet ruky, který není opálen tak jako zbytek vaší kůže. Ihned uvidíte, zda je make-up tmavý nebo naopak příliš světlý.

  Tento postup opakujte, dokud nenaleznete ten nejlepší. Ideálně vyzkoušejte několik make-upů vedle sebe, tak nejlépe poznáte, který se nejlépe podobá vaší pleti.

  Kde si pořídit kvalitní přírodní make-up?

  Jestliže patříte k těm ženám, kterým záleží na kvalitě jejich dekorativní kosmetiky, pak pro vás máme skvělý tip. Přírodní kosmetika LIQUIDFLORA je vhodnou kosmetikou pro ženy alergické na konzervační látky. Je zcela hypoalergenní a při její výrobě nedochází k testování na zvířatech, je zcela bez konzervantů a živočišných složek. Objednejte si váš make-up v maximální kvalitě. Ve složení najdete řadu prospěšných přírodních olejů a vosků i minerálních pigmentů v bio kvalitě.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat