Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jak správně aplikovat makeup? (štětec, ruka či houbička)

Chcete docílit dokonalého makeupu, ale stále jste nenašla způsob, jak jej aplikovat na svůj obličej? Máme pro vás několik rad, které vám jistě pomohou rozhodnout se, jakou variantu budete používat. 3 nejčastěji využívané způsoby nanášení make-upu jsou prsty, houbička a štětec. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Nanášení prsty

Prsty používá nebo používala snad každá z nás. Jejich velkou výhodou je rychlá aplikace make-upu a jeho minimální spotřeba. Ušetříte také za nákup pomůcky na nanášení makeupu. Avšak výsledný efekt nepůsobí sametovým vzhledem, jako při použití například štětce. Make-up také nemusíte tak dokonale rozetřít po celém obličeji. Ruce si musíte před každou aplikací a také po ní řádně umýt.

Prsty tedy volte v případě, že spěcháte. Přesto byste měla ve své kosmetice mít také další pomůcky pro aplikaci make-upu pro případ, že půjdete na událost, která vyžaduje perfektní přípravu.

Nanášení houbičkou

Houbička na make-up byla používána v minulosti a nyní se vrací v podobě beauty blenderů. Tyto speciální houbičky se přizpůsobí pleti a jejich zúžený tvar se dostane i do nejmenších záhybů ve vašem obličeji. Vzhled vaší pleti je po aplikaci touto houbičkou uhlazený a rozhodně vypadá lépe než po aplikaci prsty.

Velmi důležité je udržovat houbičku hygienicky čistou. V případě, že vaše houbička nebude vypraná, může při jejím použití dojít k zanesení pórů na vašem obličeji. Její velkou nevýhodou je fakt, že vypotřebujete větší množství make-upu než v případě použití prstů nebo štětce. Také pořizovací cena je poněkud vyšší u beauty blenderu než klasické levné houbičce, která vám rozhodně neposlouží jako blender. U levných houbiček platí obecné pravidlo: “Nejsem tak bohatá, abych si pořizovala levné věci.“

Nanášení štětcem

Jestliže si pořídíte kvalitní štětec na make-up, pak po jeho použití docílíte opravdu skvělého efektu. Skvěle s ním make-up rozetřete ve všech záhybech. Vaše pleť bude vypadat jako vyretušovaná. Konečný efekt je bezpochyby nejlepší. Díky štětci na make-up spotřebujete méně make-upu než houbičkou. Také o štětec je důležité se řádně a pravidelně starat.

Jestliže vám záleží z jakého materiálu je štětec na make-up vyroben, pak zvolte kosmetický štětec na tekutý make-up LIQUIDFLORA. Tento štětec je vhodný pro profesionální líčení, je hypoalergenní a není testován na zvířatech.

Kde pořídit kosmetický štětec na tekutý make-up?

Nejen kosmetický štětec na make-up, ale i další kosmetické štětce a dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA naleznete v našem eshopu tendenceesence.cz. U mnoha našich kosmetických přípravků již nemusíte kupovat nové balení, ale stačí si pořídit náhradní náplně. Šetříte tak nejen své peníze, ale také přírodu. Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu italská dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat