Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jak správně odličovat make up?

Jestliže si chcete udržet mladistvou a krásnou pleť, je důležité o ni pečovat. Pakliže používáte make-up, pečlivě jej každý večer odličte a očistěte svou pleť. I přesto, že přijdete pozdě v noci, nezapomeňte se odlíčit!

Během spánku vaše pleť odpočívá a regeneruje, abyste vypadala svěže a krásně zase následující den. Dopřejte sobě a své pleti luxus odpočinku, protože jestliže necháte svou pleť přes noc schovanou pod make-upem, budete ráno vypadat mnohem starší a unavená.

Jak tedy správně odlíčit make-up?

Při odličování stačí dodržovat čtyři základní pravidla správného odličování

  • Použijte čistou vodu
  • Základem je čistá voda, tou opláchněte obličej a poté jej odličte odličovací vodou nebo emulzí s oleji, které vaši pleť osvěží. Při odličování nezapomínejte taky na oblast krku, jeho pravidelným ošetřením omezíte tvorbu vrásek.

    Pro odlíčení není zcela vhodné používat mýdla, která vaši pleť vysuší nebo podráždí.

  • Oční krém
  • Jestliže nechcete mít vrásky kolem očí po omytí odličovací vodou použijte oční krém. Ten naneste krouživými pohyby v okolí očí.

  • Denní/noční krém
  • Velmi důležitým krokem je nanesení denního nebo nočního krému (záleží na konkrétní situaci) na zbytek obličeje. Dle vašeho typu pleti použijte krém, emulzi nebo pleťové sérum.

  • Ranní péče
  • Také ráno je velmi důležité ošetřit vaši pleť. Toto čištění netrvá tak dlouho jako večerní odličování. I tak je ale důležité. Díky očištěné pleti bude účinnost denního krému mnohem větší.

Jakou používat odličovací kosmetiku

Aby bylo odličování vaší pleti efektivní, doporučujeme vám koupit si kosmetiku v kompletním setu od jedné značky. Pro výběr kosmetiky je také rozhodující typ vaší pleti, věku a také cenové dostupnosti. Základem každého setu je odličovací mléko nebo voda, případně pěnivý odličovací gel a denní a noční krém.

Vyberte si tu správnou přírodní dekorativní kosmetiku

Abyste měla, co odličovat, nejprve si pořiďte kvalitní přírodní kosmetiku LIQUIDFLORA. Vybrat si můžete z našeho širokého sortimentu dekorativní kosmetiky. Jestliže vám záleží na tom, jakou kosmetiku používáte, je právě pro vás určena přírodní dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat