Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jak vybírat a nanášet oční stíny?

Dávno jsou pryč doby perleťových zelených a modrých očních stínů, které nosili naše maminky a babičky téměř v uniformní podobě. V dnešní době máme pestrobarevné palety očních stínů, které nám pomohou zkrášlit náš obličej a celkově doladit detaily ke konkrétní příležitosti.

Díky očním stínům můžeme vyjádřit také svou náladu, přizpůsobit se konkrétní situaci nebo akci. Můžeme být nenápadné přírodní laně nebo ženy s dramatickým pohledem díky kouřovým stínům.

Na výběr máme opravdu z nepřeberného množství barev, ale také typů očních stínů jako jsou práškové, krémové, v tužce nebo pigmentové. Jak tedy vybrat a nanést ty správné oční stíny, abychom věděli, že naše líčení bude dokonalé?

Nanášení očních stínů

Co žena, to originální líčení. Protože neexistuje vlastně žádný univerzální návod, jak nanášet oční stíny, musí si každá z nás s nabývajícími zkušenostmi objevit ten vlastí způsob líčení. Tedy ten, který nám bude nejvíce lichotit. Pro úplné začátečníky máme několik základních rad:

  • Do vnitřního koutku oka, tedy do místa u kořene nosu patří rozjasňující, tedy světlé stíny.
  • Do oblasti pod obočí, konkrétně do místa pod jeho nejvyšším bodem (v lomu obočí) patří také světlé rozjasňující stíny.
  • Vnější koutek oka, tedy místo, kde je oko nejvzdálenější nosu, je ideálním místem pro nejtmavší stíny.
  • V oblasti těsně nad řasami, v pohyblivém víčku, můžeme aplikovat jakoukoli námi zvolenou barvu očních stínů. Nejčastěji to může být barva hodící se k šatům nebo celému vámi zvolenému outfitu.
  • Oční záhyb, je nejhlubším místem očního víčka, do kterého také patří nejtmavší stíny.
  • Spodní víčko je místo pod spodními řasami, zde jsou správné dva barevné tóny. Do vnitřní strany oka světlé tóny a do vnější strany oka tmavé stíny.

Jaké tedy vybrat oční stíny?

Pro mnoho žen se v posledních letech stává velmi důležitým faktorem pro rozhodování původ jejich kosmetiky. Stejné je to i u očních stínů. Jestliže si můžeme vybrat, pak správnou volbou pro každou z nás je přírodní kosmetika.

K přírodní kosmetice patří také kompaktní minerální oční stíny SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA, které mají 100% přírodní složení.

Kde pořídit přírodní oční stíny?

Dostupné jsou v našem e-shopu prirodnimakeup.cz v 11 odstínech, stačí si jen vybrat. Výhodou tohoto kosmetického přípravku je, že jej nemusíte po využívání kupovat znovu i s obalem. Stačí dokoupit pouze náhradní náplň. Šetříte tak nejen své peníze, ale také přírodu. Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu přírodní italská kosmetika LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat