Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jak zafixovat oční stíny, aby vydržely celý den?

Oční stíny jsou již mnoho let nezbytnou součástí každého kosmetického balíčku moderní ženy. Pomáhají nám vyjádřit aktuální rozpoložení, jejich intenzita a tón se přizpůsobí konkrétní situaci nebo akci a jejich barvou podtrhneme námi zvolený outfit. Můžeme se stát plachou přírodní laní nebo fame fatale s dramatickým pohledem.

Vybrat si můžeme z velkého množství odstínů a typů očních stínu od práškových, krémových až po tužkové oční stíny. Jak ale zajistit, aby námi zvolené líčení očí zůstalo na svém místě každý den? Máme pro vás několik tipů, jak na to.

Jak na správné líčení?

Pro všechny typy očních stínů, od pudrových po tužkové, platí stejná pravidla. Žádná mastnota! Z očního víčka houbičkou odstraňte všechny zbytky krémů, které způsobují stírání očních stínů.
Naneste podkladovou bázi pod oční stíny a tu přepudrujte. Tato make-upová báze zajistí stabilizaci očních stínů, proto vydrží opravdu celý den, aniž by se vaše oční stíny smazaly nebo slily v jednu barevnou čmouhu. Podklad použijte až pod hranu obočí, trpíte-li začervenáním očního víčka.
Zbavte se přebytečného prášku z aplikátoru. Stačí aplikátor oklepat o hranu pouzdra očních stínů nebo o hranu vaší ruky. Poté oční stíny začněte aplikovat.

Čistý kosmetický štětec na oční stíny udělá kouzla. Je také důležité jednou za čas dopřát vašemu aplikátoru očních stínu mýdlovou koupel, oční stíny se tak budou nanášet mnohem lépe a bez drolení.

Jaké použít oční stíny?

Stále více žen se při výběru své dekorativní kosmetiky přiklání k přírodním produktům. Kolekce italské přírodní kosmetiky na oči značky LIQUIDFLORA obsahuje řasenku pro citlivé oči, minerální oční stíny i tužku na na oči se složením bio.
Tužku na oči si můžete vybrat z 5ti barev, oční stíny z 11ti odstínů a řasenku ze 3 barev.

Přírodní kosmetika LIQUIDFLORA je hypoalergenní, neobsahuje žádné konzervanty a ke všemu získaly širokou škálu certifikátů, které zaručují, že se kosmetika netestovala na zvířatech.

V posledních letech je velmi důležitým faktorem pro většinu žen původ kosmetiky. Čím dál více ženské populace dává přednost přírodní kosmetice. I minerální oční stíny SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA se pyšní 100% přírodním složením.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat