Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jak zvolit správný odstín make-upu?

I přesto, že český trh hýří opravdu širokou nabídkou barevných odstínů různých značek make-upu, je stále mnoho žen, které si s výběrem toho správného odstínu lámou hlavu a ne vždy zvolí ten správný odstín make-upu .

Je několik základních rad, které vám se správným výběrem jistě pomohou a pokud je dodržíte, získáte efektivního a především každodenního pomocníka.

Jak správně vybrat make-up?

 • 1. Typ pleti
 • Je-li vaše pleť suchá, nedoporučujeme volit matující make-up, který by vaši pleť ještě více vysušil, ale naopak zvolte hydratační make-up, který dodá vaší pleti svěžest a mladiství vzhled.

  Máte-li pleť mastnou nebo smíšenou vyberte si právě matující make-up, který vaši pleť sjednotí. Díky tomu získáte kompaktní tón pleti.

 • 2.Odstín make-upu
 • Základním kritériem pro výběr toho správného odstínu make-upu je především tón vaši pleti. Jestliže je vaše pleť světlá, nebudete volit z tmavých hnědo-oranžových tonů, ale naopak sáhnete po světlých variantách make-upů.

  Mám ten správný odstín? Abyste zjistila, zda jste zvolila správný odstín make-upu, naneste malý vzorek na hřbet vaší ruky. Tu poté přiložte u zrcadla k vašemu krku, který je celoročně stejný. Pleť na krku je i v létě ve stínu, takže se příliš neopálí, a tak nejvíce odpovídá naší skutečné barvě pleti.

 • 3. Výběr podle kryvosti make-upu
 • Mladší ženy mohou volit transparentní make-up pro normální typy pleti. Takový make-up sjednocuje tón pleti, je velice lehký a téměř není vidět. Tento make-up doporučujeme používat i v případě, že vaše pleť má nedostatky. Ty vyřešíte použitím korektoru. Díky tomu budete vypadat mnohem přirozeněji než s hutnou plně krycí vrstvou make-upu.

  Starší ženy by naopak měly používat vhodný make-up vytvořený přímo pro tuto pleť. Tyto make-upy jsou obohaceny o látky napomáhající vypnutí, regeneraci a výživě pleti a také mnohem lépe kryjí.

Make-up LIQUIDFLORA

V sortimentu našeho internetového obchodu naleznete bio make-upy, a to jak tekutý AGE DEFENSE LIQUIDFLORA, který je vhodný pro zralejší typy pleti, tak kompaktní minerální make-up HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA, který doporučujeme používat mladším ženám. Oba dva typy make-upů naleznete v základních 6 přirozených odstínech.

Patříte-li k ženám, kterým záleží na ekologii, pak jsou make-upy a další dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA vhodné právě pro vás.
Tato kosmetika je bioekologická, její výroba nezatěžuje životní prostředí a není testována na zvířatech.

Kde si pořídit make-up LIQUIDFLORA?

Přírodní kosmetiku LIQUIDFLORA si můžete pořídit v našem internetovém obchodě prirodnimakeup.cz, kde naleznete také další přírodní dekorativní kosmetiku od očních stínů až po rtěnky.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat