Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jaké štětce používat na líčení?

Jestliže jste ženou, která se každý den líčí, pak u vašeho kosmetického místečka nesmí chybět nejen hromádka líčidel, ale také kvalitní štětce, které vám líčení usnadní a díky nim bude preciznější, pohodlnější a také rychlejší. K běžnému dennímu líčení nepotřebujete celou sbírku štětců, postačí jen základních pár kousků. A které to tedy jsou?

Make up

K aplikaci tekutého make-upu vám postačí základní klasický plochý štětec, který si poradí nejen s tekutým make-upem, ale také s hutnými make-upy. Stačí si nanést kvalitní make-up na hranu ruky a z ní aplikovat štětcem na obličej. Rovnoměrně rozetřete make-up, docílíte tak přirozeného vzhledu. Doporučujeme používat kosmetický štětec na tekutý make-up LIQUIDFLORA.

Štětce na pudry

Základem každé kosmetické výbavy by měl být huňatý štětec na pudr a jeden menší nebo zkosený na růž (tvářenku nebo konturování). Pudrový štětec je velmi hustý a objemný, ale zároveň jemný. Pudr nanášejte na obličej krouživými pohyby, tak že jej lehce vklepete do pokožky. Lépe tak docílíte přirozeného vzhledu.

Tvářenku nanášejte zkoseným štětcem. Pokud jej nemáte nevadí, můžete použít i kulaté provedení. Tento štětec je menší než štětec na pudr. Po nanesení pudřenky doporučujeme ještě štětcem na pudr lehce tvářenku rozetřít do ztracena. Narušíte nepřirozené přechody a vaše tváře budou přirozeně narůžovělé. Doporučujeme použít kosmetický štětec na pudr LIQUIDFLORA a kosmetický štětec na tvářenku LIQUIDFLORA.

Oční stíny

Při líčení očí vám kvalitní štětec odvede největší kus práce. Zapomeňte na miniaturní aplikátory z paletek očních stínů. Nikdy s nimi nedosáhnete takového výsledku jako s kvalitním štětcem. Do základní výbavy každé ženy by měl patřit plochý štětec na oční stíny, tedy menší kopie štětce na make-up. Minimální šíře tohoto štětce by měla být 1 centimetr a zastřižen by měl být do kulata, ideální je k tomuto kosmetický štětec na oční stíny LIQUIDFLORA.

Následuje použití tenkého mírně zkoseného štětce kosmetický štětec na oční stíny šikmý LIQUIDFLORA, který použijte na spodní linku a rozsvícení vnitřního koutku oka. Lehce s ním doladíte veškeré detaily.

Jak o štětce pečovat?

K tomu, aby nám kosmetické štětce vydrželi co nejdéle, se o ně musíme čas od času postarat. Jestliže je používáte každý den, doporučujeme je alespoň 1x v týdnu očistit. Štětec na make-up je vhodné čistit po každém jeho použití. Bohatě stačí teplá voda s vlasovým šamponem nebo jemným mýdlem.

Malé množství šamponu nebo mýdla rozpusťte v misce s teplou vodou. Vláknitou část štětce ponoříte a napěňte. Následně propláchněte vlákna štětce proudem vlažné vody. Několikrát opakujte tento proces, dokud nepoteče ze štětce čistá voda. Vlákna štětců musí směřovat vždy dolů. Štětce sušte ve vodorovné poloze.

Kde si můžete pořídit kvalitní kosmetické štětce?

Jestliže máte zájem o profesionální štětce, které jsou hypoalergenní a nejsou testovány na zvířatech, pak jistě sáhněte po značce LIQUIDFLORA, kterou naleznete v internetovém obchodě prirodnimakeup.cz.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat