Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jakou péči čekat na kosmetice?

Poprvé se chystáte do kosmetického salónu a chtěla byste vědět, co vás čeká. Máme tu pro vás základní informace o procedurách, které můžete u kosmetičky očekávat. Je jich celá řada. Na jaké služby se tedy můžete těšit?

Jaké procedury vás u kosmetičky čekají?

Kosmetické salóny a salóny krásy nabízí širokou škálu různých služeb. Mnohé salóny nabízí samostatné procedury, jako je například tvarování a barvení obočí, masáž obličeje a podobně. Společným ukazatelem je však komplexní ošetření pleti. Pod tímto pojmem se skrývá:

  • odlíčení obličeje a krku
  • úprava obočí
  • peeling a hloubkové čištění
  • maska
  • masáž obličeje - pro relaxaci a navození harmonie
  • závěrečný krém, dle typu vaší pleti

Jak probíhá první návštěva kosmetičky?

V první řadě vám kosmetička udělá tzv. diagnostiku pleti. Zjistí, jaký typ pleti máte a v jakém je stavu. Měla by si také zjistit, zda jste na něco alergická nebo máte jiné potíže. Následně založí kartu, kam si vše zapíše a uloží. Při příští návštěvě již bude připravena a nebude se vás muset dotazovat.

Kosmetička a líčení

Vaše kosmetička vám jistě ráda poradí s denním i večerním líčením a s výběrem vhodné dekorativní kosmetiky. Rozhodně vám však nedoporučí líčení po absolvování kosmetiky. Vaše pokožka by po této terapii měla zůstat bez makeupu, aby mohla volně dýchat.

Jakou používat dekorativní kosmetiku?

Jak jistě víte, na trhu existuje mnoho dekorativní kosmetiky. Chcete-li si dopřát opravdovou kvalitu bez chemických přídavků, parabenů nebo ropných a zvířecích derivátů, pak doporučujeme sáhnout po přírodní dekorativní kosmetice LIQUIDFLORA.

Tato dekorativní kosmetika obsahuje kosmetické přípravky na tvář, oči i rty. Navíc pro své zákaznice máme v e-shopu připravené také štětce, kterými jednoduše kosmetiku nanesete.

Kde pořídit kvalitní dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA?

Italská bio kosmetika LIQUIDFLORA je k dostání v našem e-shopu Tendenceesence.cz. Nechte se hýčkat nejen u své kosmetičky, ale také u sebe doma.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat