Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jakou zvolit barvu očních stínů?

Stále vás trápí, zda správně vybíráte správný odstín vašich očních stínů? Dnes vám poradíme, jak zvolit ten pravý, abyste vypadala přirozeně a přesto i sexy. Platí obecná pravidla, že tmavé stíny vaše oči prohloubí, ale i lehce zmenší. Je vhodné oční stíny proto doplnit oční linkou a konturou oka. Světlé stíny naopak rozjasňují a zvýrazňují vaše oči, proto je správné je nanést ke koutkům očí, kraj víček a pod obočí.

Pokud nanášíte více barev stínů pamatujte si, že začít byste měla světlejší z barev a to na celém víčku. Tato varianta je vhodná především pro ženy se zapadlýma očima. Tmavými stíny pak dotvoříte zbytek oka kolem řas.

U malých očí naopak nepoužívejte tužku ani stíny okolo, opticky byste si je zmenšila. Stíny volte světlejší nad vrchní řasy, čímž je zvětšíte. Poté aplikujte řasenku.

Jaké tedy volit stíny podle vaší barvy oči?

Oční stíny patří k nejpoužívanějším „šminkám“. Správnou kombinací a aplikací získáte hluboký a sexy pohled. Rozhodujícím faktorem při výběru očních stínů je barva vašich očí, která tak bude zvýrazněna.

 • Blankytně modré oči
 • Pro denní líčení volte u modrých očí stíny v barvách kovu, jako jsou zlato, stříbro a bronz. Správnou volbou budou také odstíny broskvové a béžové. Pokud se chystáte do společnosti, pak si vytvořte look kouřových očí pomocí tmavě šedé a bílé.

 • Zelené kočičí oči
 • Jste-li majitelkou zelených očí, pak vám bude velice slušet fialová a růžová barva očních stínů. Na denní líčení volte světlejší tóny těchto barev, naopak u večerního líčení volte spíše tmavé odstíny. Variantou mohou být také cihlové barvy, které aplikujte na střed víček.

 • Čokoládově hnědé
 • Asi nejobvyklejší barvě očí patří čokoládově hnědá. Těmto očím bude nejvíce svědčit kombinace hnědé, fialové a vojensky zelené. Pro konzervativnější z vás budou vhodným odstínem meruňková, béžová nebo světle zelená.

 • Světle hnědé a šedé oči
 • Světle hnědé a šedé oči budou skvěle vypadat se žlutými, hnědo – žlutými, oranžovými a tmavě modrými stíny, ani fialová jim nijak neuškodí, naopak.

  Italské oční stíny LIQUIDFLORA

  Jestliže patříte k ženám, které si chtějí dopřát luxus italské kosmetiky, pak si pořiďte oční stíny značky LIQUIDFLORA. Kvalitní italské oční stíny vydrží na vašem oku celý den. Doplnit je můžete linkami, které vytvoříte tužkou na oči. Finální úpravu doladíte jednou až dvěma vrstvami kvalitní, hypoalergenní řasenky značky LIQUIDFLORA.

  Pořiďte si kvalitní oční stíny

  Přírodní dekorativní kosmetika značky LIQUIDFLORA neobsahuje žádné živočišné složky, nebyla testována na zvířatech a je zcela bez konzervantů. Navíc v jejím složení najdete řadu prospěšných přírodních olejů a vosků a minerálních pigmentů v bio kvalitě.

  Kompletní nabídku dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA naleznete v našem internetovém obchodě tendenceesence.cz. .

   

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat