Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Jaký pleťový krém nebo bázi zvolit pod makeup?

Stále toužíte po dokonalém makeupu, ale zatím jste nepřišla na to, jak jej docílit. Máme tu pro vás několik rad, které vás jistě k vytouženému vzhledu přiblíží nebo vám jej dokonce vyplní.

Vše nezáleží jen na skvělém makeupu, ale především na přípravě vaší pokožky před jeho samotným nanesením. Co vše byste měla učinit, aby vaše pokožka vypadala po aplikaci makeupu skvěle?

Podkladové krémy a báze

Že netušíte, proč používat podkladový krém nebo bázi? V dnešní době jsou součástí kosmetických taštiček mnoha žen, a pokud u vás ještě nenašli své místo na slunci, vězte, že po dnešním článku si svůj jistě pořídíte. Ukážeme vám, co si s ním počít a jaký vybrat. Důležité je, aby vaši pleť rozjasnily a vyhladily.

Ano může vám to připadat jako další vyhozené peníze nebo zbytečnost na vašem obličeji. Nicméně to, co od nich očekáváte, vám opravdu splní. Vaše pleť bude vyhlazená, rozjasněná a navíc vám makeup vydrží celý den.

 • Vyhlazující báze a krémy
 • Vyhlazující podkladové báze a krémy v sobě obsahují silikony, které pleť vyhladí. Navíc se na ně velice snadno nanáší make-up. Případné vrásky jsou zakryty podkladovou bází, a proto do nich make-up neproniká a nevytváří nevzhledné přechody. Navíc make-up vydrží mnohem déle svěží. Tyto báze jsou správnou volbou pro ženy, které mají bezproblémovou nebo zralou pleť.

 • Zmatňující a stahující báze
 • Jestliže jste majitelkou problematičtější pleti, pak jistě uvítáte její zmatnění a stažení zvětšených pórů. Vhodné jsou tedy pro mastnou a pórovitou pleť, kterou dokonale připraví na aplikaci makeupu. Tyto podklady jsou ve formě tuhé pasty a aplikují se pouze na konkrétní místo, jako je například T zóna. Velice důležité je jeho zapracování do vaší pokožky. Taková oblast vašeho obličeje je zmatněná a póry jsou zde téměř neviditelné. Vaše pleť získá celistvý a hladký vzhled.

 • Rozjasňující báze
 • Máte-li pocit, že je vaše pleť unavená nebo snad zašedlá, pak jsou pro vás vhodné rozjasňující báze či krémy. Ty obvykle obsahují kousky zlata nebo extrakt z perel, takže vaši pleti dodají zdraví a rozjasněný vzhled.

  V neposlední řadě je důležitý také kvalitní make-up

  Komplexní péče o vaši pleť včetně správného podkladu a dekorační kosmetiky z vás vytvoří opravdovou královnu. Kvalitní dekorativní kosmetiku italské přírodní kosmetiky LIQUIDFLORA v té nejvyšší bio kvalitě si můžete pořídit v našem internetovém obchodě Tendenceesence.cz.

   

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat