Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

K čemu slouží drahé štětce na líčení?

Zdají se vám štětce na líčení poněkud nákladné? Věřte, že investice do těchto pomocníků se vám vyplatí.

Ať už líčidla používáte denně nebo jen občas, je správné používat také kvalitní nástroje, díky kterým bude líčení jednodušší a přesnější, komfortnější a také rychlejší. A k čemu tedy kosmetické štětce sloužit? Existuje celá řada, ale v základním vybavení vám postačí štětce na denní líčení.

Štětec na make up

Abyste docílila prvotřídního make upu, potřebujete podkladovou bázi, kvalitní make up AGE DEFENSE LIQUIDFLORA a především základní plochý štětec na tekutý make-up LIQUIDFLORA. Make up naneste na hřbet ruky a poté štětcem rovnoměrně aplikujte na obličej od středu po okraje. Nezapomeňte ani na krk a dekolt pokud máte výstřih. Štětec na make up LIQUIDFLORA si poradí také s minerálním make upem HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA.

Štětce na pudry

Štětec na pudr se vyznačuje svým objemem, huňatostí a jemností. Lépe se v něm zachytí mikročástečky pudru. Aplikujte pudr krouživými nebo tupovacími pohyby. Získáte tak přirozený vzhled. Vhodným štětcem na nanášení pudru je kosmetický štětec na pudr LIQUIDFLORA.

Jako druhý štětec by ve vaší sbírce neměl chybět zkosený kosmetický štětec na tvářenku LIQUIDFLORA. Tímto menším štětcem naneste tvářenku v oblasti lícních kostí, máte-li kulatý obličej, doporučujeme jemně rozetřít tvářenku až ke spánkům. Opticky si obličej zúžíte. Následně štětcem na pudr ještě tvářenku rozetřete jemně do ztracena. Porušíte tak vzniklé nepřirozené přechody mezi pudrem a tvářenkou. Vaše líčka budou přirozeně růžová.

Štětec na oční stíny

Oční líčení je asi nejvýraznější ze všech. Při jejich líčení vám kvalitní štětec poskytne maximální komfort. Aplikátory, které běžně oční stíny obsahují vám spíše uškodí, než by pomohly. Nedocílíte s nimi takového efektu jako se štětci na oční stíny.

K vašim štětcům by měl bezpochyby patřit plochy, cca 1cm široký a kulatě zastřižený štětec, jako je kosmetický štětec na oční stíny LIQUIDFLORA.

V neposlední řadě jistě použijete také lehce zkosený kosmetický štětec na oční stíny šikmý LIQUIDFLORA. Tento štětec vám pomůže dotvarovat spodní linku očí a vnitřní koutek.

Kde si můžete pořídit kvalitní kosmetické štětce?

Jestliže máte zájem o profesionální štětce, které jsou hypoalergenní a nejsou testovány na zvířatech, pak jistě sáhněte po značce LIQUIDFLORA, kterou naleznete v internetovém obchodě tendenceesence.cz.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat