Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

K čemu slouží korektor?

Toužíte po dokonalém make-upu, ale trápí vás kruhy pod očima, rozšířené žilky v obličeji, nebo není vaše pleť ve všech ohledech bezchybná? Řešení je velice jednoduché, použijte rozjasňující hydratační korektor, který učiní váš make-up perfektním.

Pokud trpíte na otoky očí, je vhodné před líčením použít oční sérum s chladivým efektem. Před líčením je také vhodné nanést pod oči výživný krém na oči, jemně jej vklepat a nechat jej chvíli působit a vsáknout. Stejně tak je správné před nanášením korektoru a make-upu použít podkladové sérum.

Jaký zvolit odstín korektoru?

Velmi důležitým krokem je správná volba barevného odstínu korektoru. Jestliže použijete nevhodný odstín korektoru, můžete nedokonalosti na své pleti lehce odhalit a co hůř ještě podtrhnout.

Máte-li tmavé nebo sytě modré až fialové kruhy pod očima, je důležité zneutralizovat jejich barvu. V tomto případě je vhodné použít korektor ve žlutém nebo broskvovém tónu. Je vaše pleť spíše tmavší a trápí vás tmavě hnědé nebo černé pigmentové skvrny? Potom je správnou variantou barevného odstínu korektor s barvou do oranžova.

Jak správně korektor nanášet?

Korektor je možné aplikovat jak před nanesením make-upu, tak i po jeho nanesení. Jestliže jsou nedokonalosti ještě stále vidět, nemějte obavy znovu použít korektor již na make-up.

Důležité je při nanášení dodržovat jednoduché pravidlo. Korektor do pleti „vťukávejte“ , pokud byste se jej snažila rozmazat, mohlo by dojít k rozmazání i make-upu a tento efekt není žádoucí.

Chcete používat kvalitní a přírodní korektory?

Jestliže patříte mezi osvícené ženy, které si vybírají přírodní kosmetiku, potom zvolte korektor LIQUIDFLORA, konkrétně BIO KOREKTOR SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Tento velmi jemný zvláčňující korektor, díky jehož použití zakryjete kruhy pod očima nebo drobné nedostatky vaší plet, obsahuje mimo jiné kyselinu hyaluronovou. Ta napomáhá hydratovat vaši pleť, udržuje ji také pevnou a pružnou, vyhlazuje vrásky a oddaluje vznik vrásek nových. Stejně tak olivový olej, který je obsažen v korektoru, pomáhá kůži rozjasnit.

Tato korekční tyčinka je dostupná ve třech jemných odstínech:

  • IVORY
  • BEIGE
  • PEACH

Kde pořídit přírodní korektor?

Přírodní korektory od italské přírodní kosmetiky LIQUIDFLORA jsou dostupné na našem e-shopu prirodnimakeup.cz, stačí si jen vybrat správný odstín vašeho korektoru.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat