Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Kouřové líčení zvládnete za několik minut

Potřeba dokonalého makeupu se v posledních letech stává stále silnější. Plesová sezóna je v plném proudu, a tak je velice důležité, abyste zvládla základní kroky kouřového líčení, se kterým budete královnou každého plesu, večírku nebo slavnosti.

I přesto, že je aktuálně velmi oblíbený přirozený vzhled, je kouřové líčení stále velmi trendy, módní a sexy.

Po zvládnutí techniky kouřového líčení, získáte velkou variabilitu kombinací očních stínů. Jak na to tedy?

Základem je kvalitní vybavení

Základem jsou kvalitní oční stíny. Nicméně nezapomeňte ani na tužku na oči a kvalitní řasenku. Aby vaše líčení vydrželo celou noc, doporučujeme použít bázi pod oční stíny. Jestliže chcete docílit opravdu krásného kouřového líčení, pak použijte štětec na oční stíny.

A teď do toho…

Naneste bázi pod oční stíny, rozetřete ji po celé ploše horního víčka a nechte ji chvíli působit. Jako první použijte plochý štětec, kterým rozetřete do ztracena světlý odstín a to na celou plochu jako jste použila bázi. Středně tmavým stínem vytvořte „oční linky“. Orámujete tak vnější část očního víčka. Tyto linky pak rozetřete, tak aby nebyly příliš výrazné.

Poslední na řadu přichází nejtmavší odstín. Tímto stínem obkreslíte v předchozím kroku vytvořené linky. Ty jemně rozetřete štětcem, aby nebyl vidět přechod mezi jednotlivými barvami. Posledním krokem je opět světlý stín v oblasti pod obočí.

Následujícím krokem je vytvoření úzké tmavé oční linky, kterou aplikujte i k vnějšímu koutku u spodních řas. Tyto linky opět rozmažte ideálně plochým štětcem.

Posledním krokem dokonalého kouřového líčení je aplikace řasenky, kterou orámujete vaše oči, prohloubíte tak svůj pohled.

Jakou si pořídit dekorační kosmetiku?

Ideální variantou je volba přírodní kosmetiky, která je zcela hypoalergenní. Takovou kosmetikou je dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA. Tato kosmetika italského výrobce je skvělá pro všechny ženy a to nejen ty, které jsou alergické.

Díky této kosmetice získáte dokonalý makeup, ale také vaše tělo získá mnoho přínosných vitamínů, jako je E, D, A nebo F. Získáte vypnutou a hydratovanou pleť. Dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA obsahuje také kyselinu hyaluronovou, přírodní lisované oleje, výtažky z heřmánku lékařského a mnoha dalších bylin.

Kde si můžete pořídit přírodní dekorativní kosmetiku a kosmetické štětce LIQUIDFLORA?

Dekorativní kosmetiku a příslušenství naleznete v našem e-shopu Tendenceesence.cz. U mnoha našich kosmetických přípravků již nemusíte kupovat nové balení, ale stačí si pořídit náhradní náplně. Šetříte tak nejen své peníze, ale i přírodu. Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu italská dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat