Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Krásné řasy nemusejí být jen ty umělé

Každá žena touží po hlubokém pohledu rámovaným dlouhými a především hustými řasami. Ano toto je pohled jako z reklamy. Mnoho žen tak podlehne kouzlu umělých řas, aniž by se pokusilo zdokonalit své přírodní řasy.

Okouzlující pohled a krásné řasy nemusí být nutně jen umělé. I s tím, co vám příroda dala do vínku, se dá vyčarovat sexy pohled. Řasy jsou určujícím faktorem atraktivity jejich nositelky, bez ohledu na to, jaký je tvar a barva vašich očí.

Základem je správná péče

Velice důležitým faktorem v péči o vaše řasy je jejich kompletní odličování a celkové vyčištění pleti. Kolem očí je velmi jemná a citlivá pokožka, a tak i ten nejmenší nános makeupu a řasenky může napáchat škody. I řasy potřebují noční odpočinek.

Odstranění řasenky provádějte velmi opatrně. Vhodné na odlíčení jsou přípravky na olejové bázi, které jsou určené na odličování očí. Olejová báze dostatečně promaže oční okolí a posílí řasy, které díky tomu méně padají. Olejové odličovače dostatečně vyživují a hydratují řasy pomocí celé řady vitamínů a minerálů.

Důležitou roli také hraje i životospráva a jídelníček

Správná životospráva a jídelníček patří k neodmyslitelným pomocníkům v růstu řas. Růst řas podpoříte stravou bohatou na bílkoviny. Důležité jsou také zdravé tuky, které jsou bohaté na nenasycené mastné kyseliny, ty pomáhají při tvorbě keratinu, tedy základní stavební složky řas, vlasů i nehtů. Do jídelníčku je vhodné zařadit také vitamín H, který se vyskytuje například v droždí, žloutku i houbách.

Jakou používat řasenku?

Je málo žen, které mají dokonalé řasy, tmavé a husté, co nepotřebují další zvýraznění. I přesto, že možná nepoužíváte každý den oční stíny nebo tužku na oči, ale řasenku ano. Dopřejte svým očím opravdu kvalitní hypoalergenní řasenku. Nejde jen o krásu, ale především o vaše zdraví. Pomocí správné řasenky získáte za pár minut dokonalé prodloužené a husté řasy.

Aby vám řasenka vydržela opravdu dlouho, kartáčkem v tubě nepumpujte. Jestliže tomu tak doposud bylo, věřte, že vzduch vehnaný pumpováním dovnitř vysušoval vaši řasenku a tím snižoval její životnost. Řasenku nanášejte lehkým pohybem od kořínků po konečky řas směrem vzhůru. Opakujte, dokud nedocílíte požadované intenzity barvy a zahuštění horních řas. To celé zopakujte také na spodních řasách.

Vhodnou variantou řasenky je přírodní řasenka HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA. Tato řasenka na přírodní bázi je zcela bez chemie a má sytou, přirozenou barvou. Vybrat si můžete z černé, hnědé nebo tmavě modré varianty. Doporučujeme vám uchovávat řasenku na chladnějším místě, mimo přímé slunce. Trvanlivost řasenky je přibližně půl roku, poté ji vyměňte za nový kus. Tato řasenka obsahuje kombinaci mnoha přírodních látek, jako je bambucké máslo, jojobový olej, glycerin a mnoho dalších.

Zapomeňte na umělé řasy a dopřejte svým řasám kvalitu a ochranu

Vaše oči jsou branou do vaší duše, a proto si zaslouží maximální péči. Kosmetiku vhodnou na oči naleznete v našem internetovém obchodě tendenceesence.cz. Zde také naleznete další dekorativní kosmetiku v té nejvyšší bio kvalitě.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat