Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Kvalitní dekorativní kosmetika s využitím dopravy zdarma

Pořiďte si kvalitní dekorativní kosmetiku nyní s dopravou zdarma. Našim klientům poskytujeme dopravu zdarma při objednávce od 1499 Kč. Mnoho žen se v poslední době přiklání k přírodní kosmetice bez chemie a konzervantů. Jestliže i vy patříte k ženám, kterým záleží na kvalitě jejich dekorativní kosmetiky, pak jistě oceníte italskou kosmetiku LIQUIDFLORA.

Jak docílit dokonalého líčení?

 • Podklad pod makeup
 • Základem kvalitního líčení je bezesporu připravená pleť. Pod kvalitní makeup patří podkladová báze a následně korektor. Aby vaše pleť vypadala dokonale, doporučujeme použít podkladový korektor Bio korektor HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA díky kterému minimalizujete a zakryjete případné kruhy pod očima a nedostatky pleti.

 • Aplikace makeupu
 • Dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA nabízí dva různé druhy makeupu minerální a tekutý. Pro mladší pleť je vhodný Bio tekutý makeup AGE DEFENSE LIQUIDFLORA, naopak pro zralou pleť doporučujeme Bio kompaktní minerální makeup HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA.

  Abyste zvýraznila linii vašeho obličeje použijte Bio kompaktní tvářenku SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. K zafixování makeupu použijte Bio kompaktním pudr SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Zajistíte si tak celistvý a bezchybný makeup po celý den.

 • Líčení očí
 • Vaše oči prozradí, v jakém jste rozpoložení a jakou máte náladu. Kosmetika LIQUIDFLORA nabízí širokou škálu dekorativní kosmetiky nejen pro denní, ale i noční líčení. Vybrat si můžete od přírodní řasenky, tužku na oči až po oční stíny, Bio oční stíny SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA, které jsou k dostání v 11 rozdílných odstínech.

 • Líčení rtů
 • V létě dochází k vysušování a podráždění rtů slunečním zářením. Velmi důležitou součástí líčení by proto měla být také rtěnka, která pomůže vaše rty nejen zkrášlit, ale také ochránit. Takovou rtěnkou je bezesporu Bio rtěnka HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA. Zvolit si můžete ze 14 růžných přirozených odstínů.

  Přírodní líčení dostupné pro každou ženu

  Dopřejte své tváři kvalitní přírodní kosmetiku značky LIQUIDFLORA, která neobsahuje živočišné složky a konzervanty a není testována na zvířatech.

  Kompletní nabídku dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA naleznete v našem internetovém obchodě tendenceesence.cz.

   

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat