Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Kvalitní líčení rozzáří každou ženu

Každá žena je krásná a každá svým způsobem. Jestliže chcete být krásná nejen uvnitř, ale také zvenčí, je správné používat kvalitní dekorativní kosmetiku. Pokud vám ještě navíc záleží také na složení vaší kosmetiky, pak jistě sáhnete po ověřené přírodní kosmetice, o které víte, že nezatěžuje váš organismus žádnými chemickými látkami a ani na přírodě se nepodepsala ekologickou stopou. Přesně takovou kosmetikou je dekorativní přírodní italská kosmetika LIQUIDFLORA.

Tato skvělá dekorativní kosmetika neobsahuje žádné konzervanty, je úplně hypoalergenní a díky jejímu složení a působení získala velkou řadu certifikátů, díky kterým máte zaručenu bezvadnou kvalitu.

Jakou dekorativní kosmetiku si můžete pořídit od značky LIQUIDFLORA?

Dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA poskytuje komplexní péči pro celý obličej. Naleznete zde kosmetiku na oči, tvář i rty. Stačí si vybrat svou oblíbenou barvu nebo odstín. Tato dekorativní kosmetika je vhodná jak pro denní, tak i pro večerní líčení.

 • Dekorativní kosmetika pro tvář
 • V každém kosmetickém balíčku, taštičce nebo košíku nesmí v žádném případě chybět makeup. Přírodní kosmetika LIQUIDFLORA nabízí dvě varianty makeupu v různých odstínech. První je tekutý, vhodný především pro mladší pleť, a druhý je kompaktní minerální makeup. Ten se naopak hodí pro zralou pleť.

  Již Marie Terezie odhalila kouzlo tvářenky (zdravíčka). Ano, v průběhu času se intenzita používání tvářenky změnila na decentní, ale přesto stále plní svou funkci. Zvýrazní rysy vaší tváře a to v pěti různých přirozených odstínech.

  K zafixování makeupu a tvářenky doporučujeme použít minerální pudr BIO KOMPAKTNÍ PUDR SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Opálený vzhled docílíte pomocí bronzeru. Vaše pleť získá opálený nádech díky SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA.

 • Dekorativní kosmetika na oči
 • V nabídce dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA naleznete také kosmetiku na oči. Najdete zde také řasenku na citlivé oči, tužky na oči a minerální oční stíny. Řasenku si můžete vybrat ze 3 barev. Také oční stíny si můžete vybrat z 11 odstínů a v pěti odstínech můžete vybírat mezi tužkami na oči.

 • Dekorativní kosmetika na rty
 • Snad každá z nás touží po plných zdravě vypadajících rtech. LIQUIDFLORA nabízí také rtěnky a konturovací tužky na rty. Obsahují organické (bio) složení s kvalitními, za studena lisovanými oleji, které jsou také v bio kvalitě. Vybrat si můžete rtěnky v 15 překrásných odstínech a konturovací tužky v 6 odstínech.

  Dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA

  Dekorativní kosmetiku a příslušenství LIQUIDFLORA si můžete pořídit v našem e-shopu tendenceesence.cz. Mnoho našich kosmetických přípravků již není potřeba kupovat s obalem, ale stačí si pořídit pouze náhradní náplň.

   

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat