Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Kvalitní líčení - zdraví pro vaši pleť

Pokud se jakákoli žena chystá do společnosti, chce být velmi krásná, upravená a žádoucí. K tomu vám dopomůže vaše přirozená krása, kterou podtrhne dekorativní kosmetika. Aby vaše přirozená krása, zdravá a vyživená pleť zůstala i po používání dekorativní kosmetiky mladistvá a bez poškození, je důležité používat kvalitní přírodní kosmetické přípravky. Takovou kosmetikou je italská bio dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA.

Při používání této kosmetiky máte jistotu, že do svého těla zbytečně nenecháváte proudit chemické látky, neobsahuje totiž žádné chemické přísady, ani přísady živočišného typu, navíc není testována na zvířatech a neobsahuje konzervační látky, na které je mnoho žen alergická. Naopak obsahuje celou řadu blahodárných přírodních olejů, vosků a minerálních pigmentů v té nejvyšší bio kvalitě.

Jaký sortiment nabízí dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA?

 • Makeupy, pudry a tvářenky
 • Základem každého kvalitního líčení je make-up. Vybrat si můžete hned ze dvou variant a to z tekutého make-upu a z kompaktního minerálního make-upu. Oba jsou dostupné v 6 přirozených odstínech.

  Rysy vaší tváře dokonale zvýrazní tvářenka, kterou zafixujete minerálním pudrem a nebo bronzerem. Ten podtrhne nebo vaší pleti dodá opálení.

  Pomocí této dekorativní kosmetiky získáte sjednocenou pleť, která nemá nedostatky. Zároveň máte jistotu, že svou pokožku chráníte před škodlivými vlivy z okolí.

 • Řasenky, stíny a tužky na oči
 • Oči jsou branou do naší duše. Díky řasenkám, očním stínům a tužkám na oči vytvoříte dokonalý pohled, který si může dovolit také žena s velmi citlivýma očima.

 • Rtěnky a konturovací tužky
 • Krásné a zdravé rty získáte díky kvalitním rtěnkám, které obsahují přírodní oleje. Je dokázáno, že žena používající rtěnku za svůj život sní až několik kilogramů. Proto je důležité, aby byla vaše rtěnka v bio kvalitě. Vybrat si můžete z 15 odstínů, které podtrhnou dokonalý tvar vašich rtů. Konturovací tužka na rty zajistí, že se vaše rtěnka nebude rozpíjet.

 • Štětce a příslušenství
 • Abyste dosáhla opravdu dokonalého make-upu, je vhodné používat také správné aplikátory a štětce. Kosmetické štětce na nanášení make-upu, pudru, očních stínů i tvářenky naleznete v našem internetovém obchodě.

Kde pořídit přírodní dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA?

Dekorativní kosmetiku a příslušenství naleznete v našem e-shopu tendenceesence.cz. U mnoha našich kosmetických přípravků již nemusíte kupovat nové balení, ale stačí si pořídit náhradní náplně. Šetříte tak nejen své peníze, ale také přírodu. Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu italská dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat