Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Líčení pro citlivé oči

Pokud patříte k ženám, které mají citlivou pokožku, jistě vás trápí vhodný výběr očních stínů. Jestliže je tomu tak, potom pro vás máme vhodné řešení, jak vypadat krásně, aniž byste se musela bát podráždění vašich očí a kůže kolem nich.

Přírodní dekorativní kosmetika bez chemie značky LIQUIDFLORA je ideálním řešením pro každou ženu s normální i citlivou pletí. Tato přírodní kosmetika je vhodná i pro ty z vás, které mají alergii na konzervační látky, které může obsahovat běžně dostupná dekorativní kosmetika. Dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA je čistě přírodní bez živočišných složek, není testována na zvířatech a neobsahuje konzervační látky. Naopak v jejím obsahu naleznete prospěšné přírodní oleje, vosky a minerální pigmenty.

Oční stíny LIQUIDFLORA

Protože jsou oči oknem do duše, je důležité je vhodně zdůraznit, tak aby ta vaše duše vynikla. Oční stíny LIQUIDFLORA jsou vhodné i pro velmi citlivé oči. Podtrhněte a zvýrazněte barvu vašich očí. Oční stíny LIQUIDFLORA patří mezi ty kvalitní, které na vašem očním víčku vydrží celý den, aniž by se vytvořil v ohybu víčka barevný proužek. Jestliže chcete opravdu jistotu, že se oční stíny nijak neponičí, použijte před jejich nanesením vhodnou podkladovou bázi pod oční stíny, ta je zafixuje a prodlouží jejich stálost.

Oční stíny LIQUIDFLORA mají jemnou texturu, která perfektně rozjasní váš pohled. Tyto oční stíny zvláčňují a chrání oční víčka před nevhodnými vlivy okolí, působí proti stárnutí a to díky unikátnímu souboru organic skin support a technologii marrubium meristem hyalobiuronic. Vybrat si můžete z 11 různých barevných odstínů.

Složení očních stínů LIQUIDFLORA

Oční stíny LIQUIDFLORA obsahují bio bambucké máslo s bio panenskými oleji, které jsou lisované za studena. Díky těmto prvkům máte jistotu, že jsou vaše oční víčka chráněny proti slunečnímu záření. Zároveň mají protizánětlivé a regenerační účinky, které zaručí efektivní ochranu vaší pokožky.

Co při líčení očí nesmí chybět?

Nejen vhodné oční stíny, ale také oční linky a zvýraznění řas je velmi důležité. V sortimentu přírodní kosmetiky LIQUIDFLORA naleznete jak tužka na oči BIO EYE DEFINER LIQUIDFLORA s mandlovým a sezamovým olejem a vitamínem E (varianty: černá, hnědá, tmavě modrá, tmavě zelená, šedá, fialová), tak Bio řasenka HIGH DEFINITION LASHES, která má přirozenou sytou barvu v černém, hnědém a tmavě modrém provedení.

Kde pořídit přírodní oční stíny?

Dostupné jsou na našem e-shopu prirodnimakeup.cz v 11 odstínech, stačí si jen vybrat. Výhodou tohoto kosmetického přípravku je, že jej nemusíte po využívání kupovat znovu i s obalem. Stačí dokoupit pouze náhradní náplň. Šetříte tak nejen své peníze, ale také přírodu. Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu přírodní italská kosmetika LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat