Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Musím mít makeup, tvářenku, bronzer i korektor?

Musím mít makeup, tvářenku, bronzer i korektor? Na tuto otázku máme poměrně jednoduchou odpověď.
Jestliže chcete, aby byl váš finální makeup dokonalý, je důležité mít všechny tyto kosmetické přípravky ve své kosmetické taštičce. Každý totiž plní svou ojedinělou funkci a těžko je nahradíte jiným přípravkem.

Jaké jsou vlastnosti jednotlivých kousků?

Abychom vám přiblížili důležitost jednotlivých kosmetických přípravků, začněme pěkně postupně od začátku.

 • Korektor
 • Pakliže chcete začít správně, zakryjte případné kruhy pod očima, rozšířené žilky nebo jiné nedostatky na vaší pleti použitím rozjasňujícího a hydratačního korektoru, který vám pomůže vytvořit základ pro dokonalý makeup.

 • Makeup
 • Jakmile máte nanesen korektor, přichází na řadu aplikace makeupu. Díky makeupu dosáhnete sjednocení barvy pleti. Doporučujeme na makeupu nešetřit, protože by měl vaší pokožce nejen dodat skvělý vzhled, ale také dostatek vitamínu a hydrataci, ochranu před UVA a UVB zářením, mrazem a větrem, naopak by neměl ucpávat póry. Proto je se zaměřte na kvalitní makeup.

 • Bronzer
 • Bronzer neboli pudr je vhodný nejen k tomu, abyste neměla lesklý nos a držel vám korektor s makupem, ale hlavně proto, aby ochránil vaši pokožku před nečistotami a navíc jí dodá svěžest a dostatečně zakryje také vrásky.

 • Tvářenka
 • Abyste podtrhla rysy vaší tváře, použijte tvářenku. Ta také pomůže dotvarovat váš obličej, nejste-li zcela spokojená. Tvářenka, nebo také zdravíčko, dodá vaší pleti zdravý, sexy vzhled.

  Jakou zvolit dekorativní kosmetiku?

  Jestliže chcete své pokožce dodat nejen super vzhled, ale především vitamíny a hydrataci, pak se zaměřte na přírodní kosmetiku jakou je například přírodní italská kosmetika LIQUIDFLORA. Od této kosmetiky můžete očekávat výhradně přírodní složení mezi jehož sortimentem naleznete tekutý minerální makeup, kompaktní minerální pudry, tvářenky a bronzery.

  Dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA je zcela hypoalergenní, neobsahuje konzervanty a získala celou řadu certifikátů, zaručující opravdovou kvalitu.

  Kde pořídit přírodní sadu pro dokonalý makeup?

  Abyste docílila skvělého a především přirozeného vzhledu dejte si záležet na výběru vaší dekorativní kosmetiky. Vhodnou kosmetikou je rozhodně přírodní italská kosmetika LIQUIDFLORA, která je dostupná na našem eshopu prirodnimakeup.cz, stačí si jen vybrat.

   

  Kontaktní údaje

  Ilona Sobotková

  Telefon: +420-602-500-147

  Email:

  Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

  eshop tendenceesence

  Přihlásit se k odběru novinek

  Mohlo by Vás zajímat