Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Můžu používat makeup i v létě?

Léto již klepe na dveře a tak bychom měli začít přemýšlet nad správným letním líčením. Stále se totiž setkáváme s dotazy, jak se v létě líčit a jaké používat kosmetické přípravky. Máme pro vás malé shrnutí, jak se ke své pleti v létě chovat a především, jakou si vybrat dekorativní kosmetiku.

Čeho bychom se měly vyvarovat?

Mnoho žen často chybuje tak, že používá celý rok stejný makeup, nejen značku, ale především jeho odstín. Co si budeme povídat, v zimě je barva naší pleti mnohem světlejší než v létě. Proto bychom měly volit na tato roční období jiný odstín makeupu.

Také konzistence makeupu je velice důležitá. Doporučujeme sáhnout spíše po lehčím a prodyšném makeupu než po hutném makeupu, ten si nechme na zimu. Pamatujme si, že méně, znamená více.
Sluníčko nám hodně pomůže, protože naše pleť je díky jeho působení opálená a tak stačí opravdu malé množství makeupu. Správné je také použití korektoru, který nám pomůže zamaskovat drobné nedostatky nebo kruhy pod očima.

Makeup aplikujte od středu obličeje směrem ven. Pro roztírání makeupu je vhodné použít kvalitní štětec k tomu určený nebo houbičku. Pokud používáte prsty, nebude makeup tak kompaktní a celistvý.

Jak vybírat make-up?

Abyste zvolila správný odstín makeupu, je důležité „odrazit se“ od vaši aktuální barvy. Nejčastěji letní pleti svědčí odstín do růžova či lehce do béžové barvy.
Jestliže nenaleznete správný odstín, doporučujeme zvolit odstín o něco světlejší než je vaše pleť. Nikdy ne tmavší! Důvod je jednoduchý. Na krku je totiž naše pleť o něco světlejší než v obličeji, a protože chceme mít makeup celistvý, aplikujeme jej i na krk. Proto volíme světlejší odstín, minimalizujeme tak barevné rozdíly.

Vhodný makeup na léto je Bio tekutý makeupAGE DEFENSE LIQUIDFLORA od italského výrobce LIQUIDFLORA. Vybrat si můžete z 6 přirozených odstínů tohoto přírodního tekutého makeupu.

Důležitý pudr a tvářenka

Ani v létě nezapomínejme na pudr. Díky němu se vsákne nadbytečná mastnota i pot. Tvářenku doporučujeme používat jen lehce pro zvýraznění lícních kostí, nicméně i v létě dodá našemu obličeji zdravý výraz. Bio kompaktní tvářenka SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA a Bio kompaktní pudr SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA zajistí vašemu makeupu, že se v parném dni nerozteče.

Třešnička na dortu

Aby bylo vaše letní líčení opravdu dokonalé, stačí již jen nalíčit oči řasenkou, např. Bio řasenkou HIGH DEFINITION LASHES, kterou si můžete vybrat ze 3 odstínů. Jako třešnička na dortu se pak pro vás stane Bio rtěnka HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA, kterou zvýrazníte své rty.

Kde si můžete pořídit dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA?

Dekorativní přírodní kosmetiku LIQUIDFLORA pro letní líčení si můžete pořídit v eshopu tendenceesence.cz, kde naleznete veškerou nabídku kvalitní dekorativní kosmetiky této italské značky.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat