Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Nápadný makeup díky odvážné rtěnce

Výrazné rtěnky červených odstínů jsou vrcholem elegance i sexuální provokace. Mnoho žen je miluje, ale mnoho dalších se jich obává. Výrazné rtěnky prozatím nevyšly z módy po mnoho let a nebude tomu jinak ani tento letošní podzim. Zvolte svůj odstín červené a začněte ji nosit.

Proč volit červenou rtěnku?

Barva v červených odstínech je symbolem vášně, lásky, ale také sexuální touhy, krve a pomsty. To vše jsou velmi silné emoce, které jdou spolu s člověkem od nepaměti.

Zvolíte-li si na své rty rudou rtěnku, pak jistě zaujmete své okolí. To vědí i zkušené řečnice, které přitáhnou pozornost svých posluchačů tím, že své rty zvýrazní červenou rtěnkou.

Červená barva také svědčí sebevědomým ženám, ale i z méně průbojné ženy může vytvořit dračici. Velice důležitá je správná aplikace rtěnky na vaše ústa, aby vše bylo opravdu dokonalé.

Jak správně vybrat odstín červené?

Volte velice pečlivě odstín své červené rtěnky. Najít správný odstín je hodno pokladu, a jestliže se vám to povede, červenou rtěnku už jen tak nevynecháte. Bude vás provázet nejen na večírky, ale i do práce či na odpolední schůzku. Stane se vaší součástí.

Je dokázáno, že muži se více zaměřují na vaše rty než na oči, a proto je správné tohoto využít a přitáhnout jejich pozornost tam, kam chcete. Při výběru červené rtěnky je velice důležité zohlednit aktuální barvu vaší pleti a zároveň vašich zubů. Jen pozor na korálové a oranžové odstíny, patříte-li k majitelkám zažloutlých zubů, docílíte pravého opaku a své zuby ještě zvýrazníte.

Pokud s červenou rtěnkou začínáte, doporučujeme vám použít napoprvé poloprůsvitnou rtěnku a postupně budete přecházet až po matnou dlouhotrvající barvu. Jen praxe z vás udělá opravdovou odbornici.

Jak správně nalíčit rudé rty

Příprava vašich rtů na proceduru líčení je velice důležitá. Použijte vysoce hydratační balzám na rty, který aplikujte na celé rty před nanesením makeupu. Vaše rty budou dostatečně vyživené a nebudou se olupovat. Poté aplikujte celý makeup, aby balzám mohl dostatečně účinkovat.

Následně použijte papírový ubrousek na odstranění nevstřebaného balzámu. Připravte si červenou konturovací tužku, například Bio konturovací tužka na rty LIP DEFINER LIQUIDFLORA, a orámujte jí vaše rty. Konturovací tužkou lehce doopravíte tvar vašich úst a zabráníte rozmazání rtěnky. Na řadu přichází samotná rtěnka, například Bio rtěnka HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA, kterou můžete aplikovat přímo z pouzdra rtěnky nebo použijte štěteček. Abyste docílila trvanlivého účinku, obtiskněte rty do papírového ubrousku a naneste další vrstvu rtěnky. Tak a je hotovo.

Kde si pořídit červenou rtěnku?

Možností výběru je opravdu velké množství, pokud ale patříte k ženám, kterým záleží na prostředí a výrobě jejich kosmetiky, pak jistě zvolte dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA, která své výrobky netestuje na zvířatech, je zcela bio a získala celou řadu certifikátů. Pořiďte si konturovací tužku a rtěnku od kosmetické značky LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat