Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Naučte se kreslit oční linky

Proč se vám vůbec vyplatí trénovat líčení očních linek?
Pomocí očních linek dosáhnete dokonalého tvaru oka, podtrhnete jeho jiskru a prohloubíte váš pohled. Také se vaše řasy opticky zahustí a očím tak dodají dramatický vzhled.

Oční linky navíc může nosit každá žena. Světlejší typy a starší ženy by neměly používat černou barvu očních linek, ale hnědou.

Jak tedy správně nalíčit oční linky?

 • Odmastit
 • Důkladně odmastěte svá oční víčka. Jestliže se chystáte líčit oční linky, nepoužívejte hutné krémy, které by mohli způsobit rozmazání oční linky. Jestliže potřebujete hydratovat okolí očí, použijte lehký hydratační krém nebo oční gel, ten ale nechtě důkladně vstřebat.

 • Zapudrovat
 • Po zaschnutí hydratačního krému důkladně přepudrujte celé víčko. Ideálně použijte bezbarvý sypký pudr. Jeho částečky pohltí zbytek mastnoty a oční linky tak vydrží déle na oku.

 • Tužka nebo fix?
 • Na trhu je mnoho variant očních linek od tužky na oči, fix nebo tekuté oční linky. Záleží na vás čemu dáváte přednost. Klasická tužka patří mezi neoblíbenější. Ideální variantou je BIO TUŽKA NA OČI EYE DEFINER LIQUIDFLORA.

  Tato jemná, dobře stínovatelná tužka na oči s čistě přírodním složením obsahuje přírodní mandlové a sezamové bio oleje listované za studena a vitamín E. Je ideální volbou pro ženy s citlivou, suchou nebo podrážděnou pletí v oblastí očních víček a ženy, které nosí kontaktní čočky. Vybrat si můžete z 6 intenzivních odstínů.

 • Mějte pevnou ruku!
 • Jistotu při líčení získáte až po několika nalíčeních. Doporučujeme vám opřít si loket o pevný podklad, jako je stůl nebo koleno. Nemalujte se ve stoje, protože tak máte ruku volně v prostoru a linka by nemusela být rovná.

 • Pomůže šablona
 • Šablonu na nalíčení očních linek vytvoříte pomocí drobných teček, které vám vytvoří hrubý náčrt oční linky. Jednu tečku udělejte ve vnitřním koutku, druhou ve středu víčka pod vrcholem obočí a třetí v prodloužení víčka spodního. Tečky potom spojte, zarovnejte nedokonalosti a dotvořte finální oční linku.

Postupným získáním zkušeností v líčení očních linek již nebudete tuto metodu potřebovat.

Pořiďte si kvalitní dekorativní kosmetiku

Přírodní dekorativní kosmetika značky LIQUIDFLORA neobsahuje žádné živočišné složky, nebyla testována na zvířatech, je zcela bez konzervantů a v jejím složení najdete řadu prospěšných přírodních olejů a vosků a minerálních pigmentů v bio kvalitě.

Kompletní nabídku dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA naleznete v našem internetovém obchodě.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat