Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Naučte se správně používat tvářenku od LIQUIDFLORA

K dokonalému make-upu bezesporu patří tvářenka, neboli růž. Ta vám nejen zvýrazní rysy obličeje, ale také jednoduše a efektivně vylepší unavenou pleť. Díky tvářence ze sebe vytvoříte femme fatale, která okouzlí své okolí přirozenou krásnou a dokonalou tváří.

Jestliže si nejste jistá, jak správně tvářenku používat, poskytneme vám několik dobrých rad, díky kterým získáte jistotu při jejím používání a váš make-up tak bude opravdu dokonale doladěn. Díky tvářence získáte projasněnou pleť, vymodelujete tvar obličeje a také jej opticky omladíte.

Něco málo z historie

Jestli se domníváte, že tvářenka je výdobytek dnešní moderní doby, jste vedle jak ta jedle. Zdravíčko používala již francouzská královna Marie Antoinetta. Velmi dobře si uvědomovala, že tvářenka její tváři dodává správný šmrnc. Avšak ne nadarmo se říká, že někdy je méně více, Marie Antoinetta nosila růž ve větším než malém množství.

Opravdovou renesanci v aplikaci tvářenky přinesla až hollywoodská hvězda Marilyn Monroe, která její aplikaci zjemnila. V této době bylo velmi módní nosit tvářenky v tónech růžových, červených a více lesklých než jindy.

Jak tedy na tvářenku?

Základem je správný výběr odstínu. Ženy se světlou, narůžovělou pletí a světlými vlasy by měly volit růžový nebo broskvový nádech tvářenky. Nikdy by neměly používat výrazné barevné odstíny, protože by došlo k potlačení přirozeného nádechu pleti.

Ani ženy s tmavším typem pleti a tmavými vlasy nic nezkazí růžovou barvou tvářenky. Nicméně vaše tvář bude díky zlatohnědé tvářence rozzářená a dodá vám jas.

Aby vaše tvářenka vydržela co nejdéle, je důležité ji nanášet na krémový podklad. Tedy na make-up, nikoli na pudr. Předejde tak vytvoření sraženin a nevzhledných fleků na tváři. Aby nanášení tvářenky bylo dokonalé, doporučujeme používat vhodný štětec, jako je kosmetický štětec na tvářenku LIQUIDFLORA. Tvářenku roztírejte jemnými tahy směrem ven a jemně ji vrstvěte. Jestliže máte pocit, že jste to s tvářenkou přehnala, stačí ji zapudrovat a její intenzita se zjemní.

Tvářenky LIQUIDFLORA

Dekorativní kosmetika značky LIQUIDFLORA je velice vyspělá organická kosmetika, využívající efektivitu přírody. Zvyšuje hydrataci vaší pleti, působí proti stárnutí a protizánětlivě. Napomáhá přirozeně vytvářet kolagen v pleti a neutralizuje volné radikály. V neposlední řadě zvyšuje obrannou schopnost vaší pleti.

V sortimentu naší dekorativní kosmetiky naleznete 4 odstíny tvářenek a také 4 bronzery, které pomohou zdůraznit nebo napodobí vaše opálení.

Kde pořídit tvářenky LIQUIDFLORA?

Dostupné jsou v našem e-shopu tendeceesence.cz, stačí si jen vybrat správný odstín. Výhodou tohoto kosmetického přípravku je, že jej nemusíte po využívání kupovat znovu i s obalem. Stačí dokoupit pouze náhradní náplň. Šetříte tak nejen své peníze, ale také přírodu. Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu přírodní italská kosmetika LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat