Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Nebojte se makeupu - pomáhá vytvářet bariéru proti mrazu

Letošní zima sice ještě nevytáhla své mrazivé drápky a sněhu také moc nenadělila, ale i přesto aktuální počasí naší pleti nijak nesvědčí. I teploty kolem nuly a časté střídání zimy a tepla z vyhřátých místností nejsou zcela příznivé pro naši pleť. Je tedy na místě ji chránit a to nejen na horách, ale také ve městě.

V zimě není ve vzduchu tolik vlhkosti jako na jaře nebo v létě, a proto má naše pleť tendence se při střídání teplot napínat a v teple poté svědit, je vysušená a to dokonce více než v letním období. Více se mastí a ženy trpící na zónu T jsou si toho velice vědomy. Častěji se nám také v obličeji objevují pupínky, červené šupiny a skvrny a díky tomu vypadáme unaveně.

Jak tedy zabránit, aby se naše pleť nevysušovala a byla chráněná?

 • Mastný krém
 • Základem je každodenní péče. Ta s sebou přináší pravidelné používání hydratačního krému, vhodného na zimní období a také make-up, které pokožku nejen hydratuje, ale také vyživí. Do svého kosmetického balíčku si tedy pořiďte mastný krém, který vytvoří barieru na vaší pokožce a zamezí ztrátě vlhkosti. Trpíte-li na mastnější pleť, použijte pod krém gelový krém nebo hydratační sérum. Vaše pleť se vám za to odvděčí.

 • Make-up LIQUIDFLORA
 • Aby vaše každodenní péče o pleť byla dokonalá, je také důležité použít vhodný typ makeu-pu. Patříte-li k osvíceným ženám, jistě sáhnete po přírodním make-upu, který neobsahuje živočišné složky, nebyl testován na zvířatech a je bez konzervačních látek. Toto ocení především ženy, trpící alergií na konzervační látky.

  Naše dekorativní kosmetika nabízí širokou škálu přírodních make-upů v bio kvalitě ve dvou různých provedeních. Tekutý makeup AGE DEFENSE LIQUIDFLORA, tento typ make-upu je vhodný pro zralejší typy pleti. Pokožku zanechává hydratovanou, rozjasněnou a celý den ji chrání před vnějšími vlivy.

  Pro mladší typy pleti doporučujeme použít kompaktní minerální make-up HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA. Pomocí tohoto make-upu nejen svou pokožku ochráníte po celý den, ale také vyrovnáte barevné rozdíly a odstín vaší pleti sjednotíte do jednoho přirozeného odstínu. Navíc si u tohoto typu make-upu můžete dokoupit pouze jeho náplň, díky čemuž ušetříte skoro 250 Kč na další nákup své oblíbené dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA.

  Naše přírodní make-upy LIQUIDFLORA naleznete v 6 přirozených odstínech, takže si vybere opravdu každá žena. Navíc můžete mít dobrý pocit, že používáte bioekologickou kosmetiku, která nezatěžuje životní prostředí a není testována na zvířatech.

 • Pudr
 • Pro dokonalou ochranu vaší pleti v zimním období doporučujeme zafixovat váš make-up BIO KOMPAKTNÍM PUDREM SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Tento lehký a minerální pudr ochrání vaši tvář, zmatní ji a vytvoří ji sametově hebký film. Díky jeho složení bude vaše pleť chráněna nejen proti vnějším vlivům, ale také UV záření.

Ochraňte svou pleť díky přírodní dekorativní kosmetice LIQUIDFLORA

Díky naší široké nabídce dekorativní kosmetiky si vybere i ta nejnáročnější žena, která chce být nejen na jaře trendy nalíčená. Navštivte náš internetový obchod s kosmetikou a najděte své každodenní pomocníky pro vaši krásu a sebevědomí.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat