Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Nová tvář díky perfektnímu nalíčení

Abyste získala novou tvář, nemusíte podstupovat nepříjemné a bolestivé plastické operace. Bohatě vám postačí kvalitní dekorativní kosmetika. Takovou bezesporu je italská bio dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA. V nabídce této kosmetické značky naleznete kosmetiku pro denní i večerní líčení.

S touto dekorativní kosmetikou získáte pomocníka, kterého budete využívat každý den. Navíc tyto přípravky obsahují velké množství blahodárných látek (kyselina hyaluronová, oleje z mandlí, kokosu, oliv, avokáda, vitamíny a mnoho dalšího). Vaše pleť tak bude celý den dostatečně hydratovaná a svěží.

Líčení není mučení

Líčení je pro mnoho žen velmi důležitou součástí každého dne. Již celá staletí se ženy líčí různými druhy líčidel od přírodního uhlí až po rozdrcené mořské korály. V dnešní době klademe velký důraz na složení dekorativní kosmetiky stejně jako na složení našeho jídla.

Hlavním základem je sjednocení pleti a vytvoření dokonalého makeupu. Abychom docílili toho nejpřirozenějšího efektu, je třeba použít podkladovou bázi pod makeup. Naneste jej na čistou pokožku a nechtě chvíli působit. Po jemném zaschnutí naneste štětcem makeup. Vybrat si můžete ze dvou variant pro mladší i zralou pleť.

Jestliže si pořídíte kvalitní štětec na make-up, jako je kosmetický štětec na tekutý make-up LIQUIDFLORA, pak docílíte dokonalého efektu. Hlavní výhodou je, že nespotřebujete takové množství makeupu. Štětec od LIQUIDFLORA je vhodný také pro profesionální použití.

Dalším krokem ke krásnému nalíčení je aplikace tvářenky, růže. Tvářenku v hojné míře propagovala také Marie Terezie. Trendy se naštěstí od jejích dob změnily, a tak se tvářenka aplikuje v menší vrstvě a v jemnějších barvách. Tvářenka vytvoří růžolící tvář a zdraví vzhled. Ne nadarmo se jí říká zdravíčko. Oba kroky, jak nanesení makeupu tak i růže, nesmí chybět zafixování pudrem. Dalším krokem je dle typu líčení aplikace kompaktních minerálních očních stínů. Vybrat si můžete z široké nabídky barev přírodních stínů. Pro večerní i denní líčení by neměla rozhodně chybět rtěnka. Dle typu líčení zvolte vhodný odstín. Na den doporučujeme neutrální barvy, naopak k večernímu líčení se rozhodně hodí výraznější a syté barvy.

Skvělého efektu prostě docílíte pomocí kvalitní dekorativní kosmetiky. Zvolte si své oblíbené odstíny makeupu, řasenky, očních stínů, zdravíčka i pudru a těšte se každý den ze své krásné tváře.

Přírodní dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA

Dekorativní kosmetiku a příslušenství naleznete v našem eshopu Tendenceesence.cz. U mnoha našich kosmetických přípravků již nemusíte kupovat nové balení, ale stačí si pořídit náhradní náplně. Šetříte tak nejen své peníze, ale také přírodu. Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu italská dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat