Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Při líčení nikdy nezapomeňte na řasenku

Chcete se líbit svému okolí a snažíte se svůj vzhled stále zdokonalovat? Líčení není věda, je ale dobré vědět, po čem šáhnout, aby byl celkový dojem na jedničku.

Nanést správně make-up chce praxi. Ne vždy je však dokonalý. Ve spěchu se nemusí celkový makeup podařit nanést perfektně, co na tom? Učený z nebe nespadl. Máte-li ale opravdu málo času na nalíčení, nikdy nezapomeňte na řasenku. Aplikace řasenky dodá vašim očím potřebnou jiskru. A pokud použijete opravdu kvalitní řasenku, pak jiskru v očích ještě zdvojnásobíte.

Ptáte se proč je tolik nutné používat řasenku?

Nejen jiskru v oku, ale kvalitní řasenka celkově zvětší vaše oči, což ocení snad každá žena. Proto pokud nemáte čas například na aplikaci očních stínů či linky, sáhněte vždy alepsoň po řasence. A jak řasenku správně nanášet, aby byl vzhled co nejhezčí?

Správný výběr řasenky

Pokud sáhnete vedle a vyberete špatnou řasenku nebo budete na řasence šetřit, můžete celkový dojem z nalíčení zkazit. Dopřejte si kvalitní dekorativní kosmetiku včetně top řasenky značky HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA.
V naší nabídce přírodní kosmetiky LIQUIDFLORA si můžete vybrat přírodní řasenky ze tří barev, a to sytě černá, hnědá a tmavě modrá. Ať už máte řasy řídké, splihlé nebo krátké, tato řasenka zdůrazní pohled každé ženy.

Řasenka značky HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA dodá vašim řasám sílu a lesk. Řasenka obsahuje bambucké máslo, jojobový olej, glycerín a rostlinou substanci odvozenou z ricinového oleje. Tato vzácná kombinace všech složek zaručuje celkovou revitalizaci a ochranu.
Již během prvního používání vás řasenka HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA nadchne a nebudete chtít už žádnou jinou.

Jak správně řasenku nanášet?

Ve správném používání řasenky není žádná věda, jen je potřeba se postup dobře naučit.

  • použijte ubrousek umístěný pod okem, abyste se neušpinila
  • kleštičky na řasy nahřejte fénem, výsledek vás uchvátí, řasy jsou poddajnější a lépe se tvarují
  • nikdy nepumpujte kartáčkem, do řasenky se zbytečně dostává vzduch a rychleji vysychá
  • po vytáhnutí kartáčku ho očistěte o kraj tuby nebo opatrně otřete do kapesníku (zamezíte žmolkům)
  • samotná aplikace řasenky ve směru ze spodu nahoru
  • nanášejte maximálně 2 vrstvy řasenky (jinak budete mít oči "žmolkovaté"
  • dle doporučení renomovaných vizážistů se líčí pouze horní řasy, dosáhnete tak otevřených a velkých očí

Přírodní dekorativní kosmetiku zakoupíte v e-shopu tendenceesence.cz. Udělejte si radost a neodbývejte se nekvalitní kosmetikou, vaše pleť vám bude vděčná.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat