Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Přírodní dekorativní kosmetika s dopravou zdarma

Ještě stále jste si nevybrali svou oblíbenou dekorativní kosmetiku? Pak vás můžeme ujistit, že přírodní dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA je vhodná pro všechny ženy, které chtějí být nejen krásné, ale které dbají také na to, aby výroba a testování jejich kosmetiky nijak neohrožovala přírodu a životy zvířat. Tato přírodní italská kosmetika také neobsahuje žádné chemické látky, takže ji mohou s klidem používat také ženy s alergií na konzervační látky. Je vhodná pro všechny typy pleti a pro ženy v každém věku. Stačí si jen vybrat. Navíc si aktuálně můžete objednat kosmetiku LIQUIDFLORA a my vám nebudeme účtovat dopravu.

Jakou dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA si můžete objednat?

Přírodní dekorativní kosmetika je komplexní kosmetická řada pro každou ženu. Naleznete v ní všechny základní dekorativní prvky, které by neměli chybět u žádné ženy v kosmetickém balíčku.

  • Tvář
  • Pro vaši tvář máme připravenou širokou nabídku dekorativních přípravků. Vybrat si můžete korektory, které elegantně schovají nedokonalosti vaší pleti. Takovým korektorem je také Bio korektor HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA. Efektivně schová kruhy pod očima a zakryje nechtěné pupínky a barevné odlišnosti ve vaší pleti. Kvalitní makeupy máme v našem sortimentu dva. Víme, že ženy v různém věku potřebují také různou péči, proto máme dvě odlišné konzistence makeupů. Bio tekutý makeup AGE DEFENSE LIQUIDFLORA pomáhá v boji proti začínajícím vráskám, doporučujeme jej nanášet kosmetickým štětcem na tekutý makeup LIQUIDFLORA. Naopak ženy zralého věku by měly používat Bio kompaktní minerální makeup HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA. Aplikujte jej do ztracena pomocí houbičky po celém obličeji a krku nanášejte houbičkou po celém obličeji a na krku. Výhodou minerálního pudru je, že v našem internetovém obchodě jednoduše dokoupíte náhradní náplň, kterou jen vložíte do původního obalu.

    Ke kvalitnímu makeupu patří také vhodně zvolená tvářenka. Po nanesení makeupu je důležité správně zvolit přirozený odstín vaší tvářenky Bio kompaktní tvářenka SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Tvářenku a makeup zafixujte Bio kompaktním pudrem SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA

  • Oči
  • Pro vaše oči máme připraveny kvalitní řasenku Bio řasenka HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA a oční stíny BIO OČNÍ STÍNY SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Tyto oční stíny můžete používat jak pro denní, tak i pro večerní líčení. Oči poté můžete jednoduše zvýraznit pomocí tužky na oči BIO TUŽKA NA OČI EYE DEFINER LIQUIDFLORA.

  • Plné a zdravé rty
  • I vaše rty si zaslouží dokonalou péči. Takovou jim poskytnete po aplikaci Bio rtěnka HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA, kterou si můžete vybrat ze 14 přirozených odstínech. Vaše rty budou chráněné před vnějšími vlivy za každého počasí a v každé roční době.

Kde si pořídíte přírodní dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA s dopravou zdarma?

Přírodní dekorativní kosmetika značky LIQUIDFLORA naleznete v našem internetovém obchodě tendenceesence.cz. Zde naleznete kompletní nabídku pro vaši tvář, oči i ústa.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat