Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Přirozené líčení

Chcete se naučit nalíčit během pár minut a ještě k tomu vypadat přirozeně krásná? Trend „nahého líčení“ pochází z Francie. Krása i módní styl tamních žen je pověstný v celém světě. Francouzské ženy chceme napodobovat všechny, být okouzlující a elegantní. Trend „Le No Make-up“ je v podstatě přirozené líčení bez výrazných očních stínů, rtěnky a nehtů. Cílem je tedy vypadat maximálně přirozeně, nicméně líčení je pod tímto více, než se zdá.

Jestliže chcete vypadat opravdu přirozeně krásná, podívejte se na naše tipy, jak toho dosáhnout.

Základ přirozeného líčení

K přirozenému líčení vám pomůže kvalitní podkladová báze, kterou naneste na obličej a krk. Připravte si kvalitní korektor, který naneste pod oči a důkladně rozetřete. Projasníte a zvýrazníte tak své oči. Použít můžete přírodní korektor SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA, který mimo jiné obsahuje kyselinu hyaluronovou a olivový olej. Vybírat jej můžete z 3 přirozených odstínů.

Následujícím krokem je aplikace makeupu. Doporučujeme použít kvalitní štětec, kterým provedete tahy po obvodu tváře a následně je roztírejte do samého středu vašeho obličeje. Makeup se sjednotí, a přesto nevznikne nepřirozená vrstva makeupu. Vaše tvář bude vypadat velice přirozeně a svěže. Z přírodní kosmetiky LIQUIDFLORA si jistě vyberete svůj oblíbený makeup, který nabízíme jak v tekuté tak v kompaktní podobě.

Své oči naličte opravdu velmi jemně. Doporučujeme použít odstín v přirozených barvách, jakou je například Golden Moon z řady očních stínů SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Máte-li zelené nebo hnědé oči můžete použít barvu s cihlovým nádechem.

K dokonalému přirozenému zvýraznění očí použijte oční linky, kterou naneste do oblasti horních řas. Tuto linku poté jemně „rozmažte“, aby vypadala přirozeně.

Aby bylo zvýraznění očí kompletní, naneste na vaše řasy pár tahy řasenku. Vaše řasy by se neměly lepit. Použít můžete přírodní řasenku HIGH DEFINITION LASHES RESTRUCTURING MASCARA. Tyto řasenky neobsahují žádné chemické látky, a přesto mají sytou a přirozenou barvu.

Vaše rty můžete zvýraznit leskem nebo rtěnkou s jemnou a přirozenou barvou. Jsou-li vaše rty přirozeně růžové, pak volte jemně zlatavé nebo nude odstíny. Pokud máte rty s méně výraznou barvou, pak volte meruňkové nebo jemně narůžovělé tóny těchto barev.

Proč volit kosmetiku LIQUIDFLORA

¨

Jestliže jste zastánkyní přírodní kosmetiky, pak jistě oceníte kvalitní italskou dekorativní kosmetiku s čistě přírodním složením. Tato dekorativní kosmetika je zcela hypoalergenní, neobsahuje konzervanty a získala celou řadu uznávaných certifikátů kvality. Tyto certifikáty vám zaručují, že kosmetika nebyla testována na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky.

Kde si můžete pořídit kvalitní přírodní dekorativní kosmetiku

Dekorativní kosmetiku a příslušenství italské značky LIQUIDFLORA naleznete v našem e-shopu Tendenceesence.cz.

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat