Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Rtěnka vám v zimě nahradí balzám na rty

Sychravé počasí podzimu a zimy je velmi nepříznivé pro celý náš organizmus. V tomto období je tedy důležité, abychom posilovali naši imunitu, ale důležité také je, abychom pečovali také o náš zevnějšek, především o pleť a hlavně rty.

Proč je potřeba věnovat v zimě rtům zvláštní péči?

Zvýšenou péči by měly získat rty, které v mrazu a silném ledovém větru velmi trpí, mohou popraskat a vysušovat se.
Rty trpí mnohem více než celá pokožka obličeje. Proto je velmi důležité, aby rty nepřemrzly. Základní pravidlo je zvláčňovat, zvláčňovat, zvláčňovat.

Je vhodné v zimě líčit rty?

Ano, i v zimě je vhodné vaše rty líčit. Je ale důležité vybrat správnou rtěnku. Vhodnou variantou je krémovitá přírodní rtěnka například z přírodní kosmetiky jako je LIQUIDFLORA. Zaručíte tak svým rtům dostatečnou péči a hydrataci, která je právě v zimě velmi důležitá.

Bio rtěnka hydrating DEFENSE LIQUIDFLORA

Tato rtěnka je velice jemná, krémově saténová rtěnka, díky které budou vaše rty hebké a dokonalé. Díky přírodním komplexům a kyselině hyaluronové rostlinného původu získají vaše rty mladistvý a pevný vzhled.

Aplikace rtěnky na rty je velmi příjemná především díky lehké krémovité struktuře, zároveň poskytuje dokonalou hydrataci a ochranu před škodlivými vlivy. Vaše rty tak nebudou vysušené ani popraskané.

Na výběr máte širokou barevnou paletu, která je rozdělena do dvou škál. Přirozené barvy, které jsou vhodné pro ženy chtějící docílit přirozeného vzhledu. Živé barvy, jejichž barevné intenzivní tóny jsou vhodné především pro odvážné ženy, milující módní a nápadný make-up.

Proč si vybrat právě rtěnku od značky LIQUIDFLORA?

Italská přírodní kosmetika na rty značky LIQUIDFLORA nabízí rtěnky a konturovací tužky na rty obsahující organické (bio) složení, ve kterých jsou kvalitní a za studena lisované oleje.

Na výběr máte z:

  • 15 krásných odstínů rtěnky
  • 6 odstínů konturovací tužky

Přírodní dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA je hypoalergenní, neobsahuje konzervanty. Také získala mnoho certifikátů, které garantují, že nebyly prováděny testy na zvířatech a neobsahuje žádné živočišné složky.

Kde pořídit přírodní rtěnku vhodnou na zimu?

Přírodní rtěnky od italské přírodní kosmetiky LIQUIDFLORA jsou dostupné na našem e-shopu prirodnimakeup.cz, stačí si jen vybrat správný odstín vaší rtěnky.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat