Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Skvělé líčení nejen na párty

Letní párty jsou v plném proudu a vy si stále lámete hlavu s tím, jak se vhodně nalíčit a to nejen na párty, ale třeba i přes den? Co byste měla brát v potaz, když se chystáte na párty?

Důležité při rozhodování je, kam se chystáte. Jestliže je to denní oslava, pak volte jemnější makeup než ten večerní. Pamatujte si pravidlo: denní líčení menší vrstva makeupu, večerní líčení větší vrstva makeupu.

Jak docílit nejlepšího efektu při líčení?

Makeup vytvářejte ve fázích. Nejprve naneste Bio korektor HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA a následně aplikujte makeup buď Bio tekutý makeup AGE DEFENSE LIQUIDFLORA, nebo Bio kompaktní minerální makeup HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA. Celý makeup následně zafixujte Bio kompaktním pudrem SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA na čelo, bradu, nos i tváře.
Dále nastává čas na úpravu účesu a doladění celého outfitu.

Po vstřebání makeupu je na řadě obočí, oči a rty. Obočí si učešte kartáčkem, případně zvýrazněte matnými očními stíny. Oči zvýrazněte Bio tužkou na oči EYE DEFINER LIQUIDFLORA a vystínujte Bio očními stíny SKIN DEFENSE LIQUIDFLORA. Finální orámování očí dotvořte Bio řasenkou HIGH DEFINITION LASHES.

Odstín rtěnky volte dle svého uvážení, nicméně klasickou červenou rtěnkou nic nezkazíte. Vybrat si můžete z mnoha odstínů Bio rtěnky HYDRATING DEFENSE LIQUIDFLORA.

Čemu se při líčení vyvarovat?

Nepřehánějte to! Podstatou nádherného líčení je jeho vyváženost. Volte výrazné obočí a oči, nebo plně nalíčené rty. Obojí najednou není vhodné a nevypadá pěkně.

Jak mít skvělý makeup i v průběhu protančeného večera?

Jistě se shodneme na tom, že si chceme večírek užít a nepřemýšlet nad tím, jak vypadáme. Jestliže chcete zamezit lesknoucí se pleti, pak si s sebou do kabelky vezměte pudr a kosmetický štětec na pudr LIQUIDFLORA. Pudr aplikujte klepáním na problematická místa není třeba pudrovat celý obličej.

Jak vypadat ráno skvěle i po divokém večírku?

V první řadě si po návratu z večírku pečlivě odstraňte celý makeup. Vaše pleť si potřebuje odpočinout a nabrat sílu na další den. Další velmi důležitou součástí je hydratace. Hodně pijte vodu, díky tomu bude vaše pleť vypadat mnohem čerstvěji. Také předejdete opuchlému obličeji.

Pořiďte si dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA

Přírodní dekorativní kosmetika značky LIQUIDFLORA neobsahuje žádné živočišné složky, nebyla testována na zvířatech a je zcela bez konzervantů. Navíc v jejím složení najdete řadu prospěšných přírodních olejů, vosků a minerálních pigmentů v bio kvalitě.

Kompletní nabídku dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA naleznete v našem internetovém obchodě tendenceesence.cz.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat