Echo Template

602-500-147 |

Dekorativní kosmetika

CERTIFIKÁTY KOSMETIKY

neobsahuje složky živočišného původu certifikát ccpb certifikát icea certifikát FSC netestováno na zvířatech certifikát vegetal plastic

Rady a tipy pro líčení

Štětec na makeup nebo houbička?

Možností, jak nanášet makeup, je opravdu mnoho. Abyste získala opravdu dokonalé líčení, pak je důležité použít nejen kvalitní makeup, ale také pomůcky. Těmi pomůckami máme na mysli kvalitní štětec, případně houbičku na nanášení makeupu. Každé ženě vyhovuje jiný způsob, ale věřte, že pomocí štětce bude vaše líčení opravdu dokonalé. Jak tedy postupovat s jednotlivými pomůckami?

Nanášení makeupu houbičkou

Zapomeňte na trojhran v podobě houbičky. Na kosmetický trh se probojovala houbička v podobě kapky, které se říká beauty blender. Tato specifická houbička se dostane díky svému zúžení do všech zákoutí vašeho obličeje. Makeup bude po aplikaci beauty blenderem uhlazený a efektivnější, než byste jej roztírala třeba prsty.

U houbičky beauty blender je velice důležité, abyste ji udržovala hygienicky čistou. Pokud byste si ji neudržovala v čistotě, mohlo by dojít k zanesení vašich pórů a následnému zanícení. K dalšímu negativu houbičky patří také mnohem větší spotřeba makeupu.

Nanášení makeupu štětcem

Jestliže si chcete pořídit kvalitní štětec na make-up, pak zvolte kosmetický štětec na tekutý make-up LIQUIDFLORA. Získáte skvělé a efektivní líčení. Makeup se pomocí štětce perfektně roztírá do všech záhybů. Také spotřeba makeupu je při použití štětce mnohem menší než u houbičky nebo prstů.

Štětec LIQUIDFLORA je zcela hypoalergenní a při jeho výrobě nedochází k testování na zvířatech. Zvolit jej může profesionální kosmetička i jakákoliv jiná žena.

Make-up LIQUIDFLORA

K dokonalému líčení také potřebujete perfektní makeup. Takovým bezpochyby je tekutý makeup AGE DEFENSE LIQUIDFLORA, který je vhodný pro všechny typy pleti a jistě ho ocení také zralejší ženy. Vybrat si můžete tento makeup z 6 základních přirozených odstínů.

Také další kosmetické přípravky z dekorativní kosmetiky LIQUIDFLORA přinesou vaší pleti nejen blahodárné živiny a ochranu, ale také díky ní získáte své krásnější já. Pokud ještě navíc toužíte po ekologicky čisté kosmetice, je dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA vaši správnou volbou. Tato bioekologická kosmetika není testována na zvířatech a je zcela hypoalergenní.

Kde pořídit kosmetický štětec a tekutý make-up LIQUIDFLORA?

Nejen kosmetický štětec na make-up, ale i další kosmetické štětce a dekorativní kosmetiku LIQUIDFLORA naleznete v našem eshopu tendenceesence.cz. U mnoha našich kosmetických přípravků již nemusíte kupovat nové balení, ale stačí si pořídit náhradní náplně. Šetříte tak nejen své peníze, ale také přírodu. Je na čase najít svou oblíbenou přírodní kosmetiku, kterou je bezesporu italská dekorativní kosmetika LIQUIDFLORA.

 

Kontaktní údaje

Ilona Sobotková

Telefon: +420-602-500-147

Email:

Prodejci kosmetiky LIQUIDFLORA

eshop tendenceesence

Přihlásit se k odběru novinek

Mohlo by Vás zajímat